فناورانه موسیقی بسازید

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 518188

گجت هوشمند GripBeats را دور مچ و انگشتان خود حلقه زده و با حرکت دادن دست‌های خود در هوا و ضربه زدن به آن نت‌های موسیقی را خلق کرده و پخش کنید.

 این فناوری جذاب و جالب توجه از طریق بلوتوث با تلفن همراه یا رایانه کاربران هماهنگ شده و تمامی نت‌های ساخته شده از طریق حرکت انگشتان و ضربه زدن به این سیستم را تبدیل به موسیقی کرده و پخش می‌کند. به این ترتیب شما می‌توانید این مچ بند را پوشیده و هدفون را در گوش خود قرار داده و کار را آغاز کنید. به محض گوش دادن به آهنگ دلخواه، حرکات دست شما و ضربه زدن به این سیستم به طور اتوماتیک فعال شده و فشارهای وارده به سنسورهای هوشمند این سیستم را تبدیل به نت موسیقی می‌کند.  این تسمه چرخشی و منعطف دارای یک سنسور حرکتی 9 محوره و 32 سنسور فشار است که با قرارگیری انگشتان بر هر یک از آنها نتی خاص را تولید می‌کند. تمامی نت‌های نواخته شده از طریق این سیستم به تلفن همراه یا تبلت کاربران ارسال شده و پس از تنظیمات نهایی ذخیره می‌شود. به این ترتیب کاربران می‌توانند تمامی احساس برآمده از گوش دادن یک آهنگ را از طریق انگشتان خود به این فناوری انتقال داده و آن را به موسیقی تبدیل کنند.
چراغ ال ای دی میانی این فناوری با هر ضربه روشن شده و جلوه‌ای زیبا در بهره‌گیری از این سیستم را پدید می‌آورد.
کاربران قادرند همزمان این دستبند را باز کرده و با قراردادن در سطحی صاف نت‌های پیانو را نواخته یا تمرین کنند. با وجود چنین مؤلفه‌ای کودکان می‌توانند به سهولت این گجت را با خود حمل کرده و تمرینات نواختن نت‌های موسیقی خود را در هر لحظه و مکانی انجام دهند. با کمک اپلیکیشن این سیستم شما می‌توانید تنظیمات صحیح تبدیل حرکات دست و انگشتان خود به موسیقی را به‌ گونه‌ای مجازی آموخته و در ساخت نت‌های موسیقی تبحر ویژه‌ای پیدا کنید. گجت پوشیدنی GripBeats در حال حاضر در سایت کیک استارتر با قیمتی برابر 99 دلار پیش فروش می‌شود.

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.