اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

ابوترابی فرد: مردم همراهی خود را با تیم مذاکره کننده کشورمان نشان دادند

ابوترابی فرد: مردم همراهی خود را با تیم مذاکره کننده کشورمان نشان دادند

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان دادند پشتوانه بسیار خوبی برای گروه مذاکره کننده هسته ای کشورمان در مذاکرات هستند و همراهی خود را با آنان به نمایش گذاشتند.

حجت الاسلام سیدحسن ابوترابی فرد روز جمعه در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در مشهد طی گفت و گو با خبرنگاران افزود: همگام با تلاشهای گروه مذاکره کننده هسته ای، ملت ایران با این حضور خود ثابت کردد که با دیپلماتهای خود همدل و همراه بوده و در کنار آنها قرار دارد.

وی ادامه داد: تاکید دوباره بر حمایت از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین و محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی دیگر نتیجه شرکت گسترده مردم در این مراسم بود.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران با حضور منسجم خود در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر ثابت کرد با گذشت زمان نه تنها از حمایتش نسبت به مردم بی دفاع و تحت ستم فلسطین کاسته نمی شود بلکه بیش از پیش مدافع آنها خواهد بود.

وی افزود: این حمایت همچنان تا لحظه آزادی بیت المقدس از یوغ ایادی استکبار، رژیم غاصب صهیونیستی و شکست آن رژیم منحوس باقوت و اقتدار ادامه خواهد داشت.

حجت الالام ابوترابی گفت: پیام این حضور گسترده لرزه بر اندام مستکبران و ایادی سرسپرده اشان می اندازد و به آنان اعلام می کند که همواره حامی ملتهای مظلوم و تحت ستم هستیم و هیچ زمان آنها را فراموش نمی کنیم.

راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سطح کشور در 175 نقطه استان خراسان رضوی برگزار شد.

این مراسم در مشهد با شرکت پرشور زائران و مجاوران حرم مطهر امام رضا (ع) حدفاصل میدان 15خرداد تا حرم مطهر برگزار شد و سپس شرکت کنندگان به صفوف به هم فشرده نماز پرصلابت جمعه پیوستند.

منبع: ایرنا

کپی