بنابر اعلام روابط عمومی و اداره اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش زنجان با توجه به بارش برف و برودت هوا شیفت عصر مدارس تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان‌های ابهر و خرمدره نیز امروز سه شنبه تعطیل شد.

رهبر طوماری روز سه شنبه گفت: بنا به تصمیم کمیته تعطیلی مدارس استان زنجان و به دلیل بارش برف و برودت هوا مدارس تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان های یاد شده تعطیل اعلام شده است.

پیش از این نیز ، مدارس تمامی مقاطع تحصیلی نواحی یک و ۲ شهر زنجان، زنجانرود، سلطانیه، ایجرود و ماهنشان در شیفت صبح و عصر روز سه شنبه تعطیل اعلام شده بود.

مدارس تمامی مقاطع تحصیلی خرمدره و مقطع ابتدایی و متوسطه اول خدابنده نیز فقط شیفت صبح امروز تعطیل اعلام شده بود.

به گفته ، جانشین رئیس پلیس را فرماندهی انتظامی استان زنجان ، همراه داشتن زنجیر چرخ برای تردد در تمامی مسیرهای ارتباطی به ویژه جاده‌های برفگیر و کوهستانی این استان، الزامی است.

پیش از این نیز سرهنگ محمدعلی عظیمی اضافه کرده که مسیرهای ارتباطی این استان لغزنده است اما با تلاش راهداران و انجام نمک پاشی و تیغ زنی، تردد در آنها جریان دارد.

به گفته این مسئول مسیرهای زنجان - طارم و زنجان - تهم - چورزق، لغزنده و مه‌آلود است و رانندگان برای پیشگیری از حوادث احتمالی با احتیاط و دقت بیشتری رانندگی کنند.

هم اکنون حدود  ۲۰۰ هزار دانش آموز در ۲ هزار و ۵۵۰ مدرسه در سطح  استان مشغول به تحصیل هستند./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.