سردار نوریان هشدار داد

شناسایی و برخورد با سرکردگان و عوامل میدانی برهم زنندگان امنیت

اجتماعی /
شناسه خبر: 516440

سخنگوی نیروی انتظامی اعلام کرد:در پی تماس های مکرر و مطالبات مردمی از پلیس مبنی بر بازگشت آرامش به جامعه و برخورد با ناامن کنندگان و اخلال گران نظم و امنیت، نیروی انتظامی براساس وظایف ذاتی و قانونی خود با این تحرکات مذبوحانه به طور قاطع برخورد خواهد کرد.

سردار "احمد نوریان" با اشاره به برخی ناآرامی‌ها در شهرهای مختلف در پی افزایش قیمت بنزین گفت: درپی اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و اصلاح قیمت بنزین اعتراضاتی از سوی بخشی از مردم صورت گرفت که بدیهی است با تدبیر مسولان مربوطه ابعاد و جزئیات آن با رعایت حقوق و منافع عمومی تبیین و اطلاع رسانی خواهد شد.

وی افزود: در این شرایط عناصری با هدایت معاندین خارج از کشور و منفعت طلبان داخلی اقدام به سوء استفاده از مطالبات مردم کرده و با بر هم زدن نظم و امنیت عمومی و با رفتارهای تخریت گرایانه به اموال عمومی و خدمات شهری همچنین کسب و کار مردم آسیب رسانده و باعث ایراد خسارت های جانی و مالی و رعب و وحشت در جامعه شده اند که نتیجه ای جزء خوشحالی دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی به همراه ندارد.

به گفته سخنگوی ناجا، در پی تماس های مکرر و مطالبات مردمی از پلیس مبنی بر بازگشت آرامش به جامعه و برخورد با ناامن کنندگان و اخلال گران نظم و امنیت،  نیروی انتظامی براساس وظایف ذاتی و قانونی خود با این تحرکات مذبوحانه به طور قاطع برخورد خواهد کرد .

وی تاکید کرد که انتظار دارد مردم عزیز با هوشیاری و درایت ضمن ترد عناصر فرصت طلب و خود فروخته در برقراری نظم و آرامش عمومی پلیس خدمت گذار خودرا یاری نمایند.

سردار نوریان در خاتمه خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی ضمن احترام به حقوق عامه ملت بدون تسامح هیچ گونه مماشاتی با برهم زنندگان نظم و امنیت نداشته و با شناسایی سرکردگان و عوامل میدانی آنها با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

بیشتر بدانید:

هر آنچه باید درباره سهمیه‌بندی و نرخ جدید بنزین بدانید

/ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.