هوشمندانه تمرکز خود را بالا ببرید

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 516339

گجت Liftid را بر پیشانی خود متصل کرده و در زمانی کمتر از چند هفته تمرکز از دست رفته خود را بازیافته و باهوش‌تر از همیشه کارهای روزمره خود را انجام دهید.

 این سیستم جالب توجه از طریق فناوری tDCS یا تحریک الکتریکی از روی جمجمه، نقاطی هدفمند از مغز کاربران را تحریک کرده و با افزایش جریان خون، فعال‌سازی نورون‌ها و افزایش ترشح انتقال دهنده عصبی، تمرکز و هوشیاری بالایی را به کاربران هدیه می‌کند.
 این دستگاه فناورانه به محض روشن شدن از طریق دو الکترود، جریان الکتریکی بسیار خفیفی را به بخش‌هایی خاص از مغز ارسال کرده و با استمرار این وضعیت سیستم تمرکز و هوشیاری افراد را تقویت کرده و بالا می‌برد. این سیستم همچنین به‌دلیل بی‌ضرر بودن می‌تواند جایگزینی بی‌خطر برای محرک‌های شیمیایی از سوی کاربران همانند کافئین، قند و سایر تقویت‌کننده‌های عملکرد مغز باشد.
برای بهره‌گیری از این سیستم تنها کافی است کاربران آن را هر روز همانند یک هد بند بر پیشانی خود بسته و به مدت 20 دقیقه از آن استفاده کنند. به محض روشن شدن دستگاه الکترودها فعال شده و تحریک نواحی هدفمند از مغز آغاز می‌شود. این سیستم توسط یک تیم مشهور علوم عصبی در جهان طراحی و پشتیبانی شده و بیش از 4 هزار مطالعه و مقاله علمی عملکرد مثبت آن را در افزایش تمرکز و آگاهی کاربران   تأیید می‌کنند.
این گجت با وزنی برابر 70 گرم بسیار راحت و منعطف طراحی شده است تا کاربران در هنگام استفاده از آن احساس راحتی داشته و دچار مشکل نشوند. دانش‌آموزان، نوازندگان، ورزشکاران و همچنین گیمرهای ویدئویی می‌توانند پیش از آغاز روز این گجت را به مدت 20 دقیقه پوشیده و با استمرار این کار توجه، دقت و تمرکز خود را بالا ببرند. دانشجویان پیش از آغاز امتحانات خود می‌توانند از این فناوری استفاده کرده و نتیجه محسوس و شگفت انگیز آن را در کسب نمرات عالی مشاهده کنند. گجت هوشمند Liftid در حال حاضر با قیمتی برابر 149 دلار امریکا در وب سایت‌های عمومی بفروش می‌رسد.

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.