اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
1398/8/26 ، 21:55
کد خبر:516289
حوادث

شگرد جالب دزد سابقه دار برای سرقت از زنان پایتخت

شگرد جالب دزد سابقه دار برای سرقت از زنان پایتخت

دزد سابقه داری که به بهانه درمان سرطان مادرش از زنان پایتخت زورگیری می کرد ، دستگیر شد.

به گزارش ایران انلاین ، اواسط شهریور امسال زن جوانی با مراجعه به پلیس از سرقت طلاهایش توسط راننده یک خودروی پژو خبر داد و گفت : من کارمند یک مرکز پزشکی و زیبایی در غرب تهران هستم ، شب بعد از پایان کارم وقتی قصد داشتم به خانه بروم در خیابان سوار یک خودروی پژو شدم. هنوز مسافت زیادی را طی نکرده بودم  که ناگهان  راننده خشاب اسلحه ای را به من نشان داد و پرسید می دانی این چیست؟ من که از رفتارش  شوکه شده بودم، گفتم خشاب اسلحه است.  هنوز چند ثانیه نگذشته بود که اسلحه ای را از زیر صندلی بیرون آورد و خشاب را داخل اسلحه گذاشت و به طرف من نشانه گرفت. سپس با تهدید از من خواست که طلاهایم را در اختیارش بگذارم. .  در حالیکه به شدت ترسیده بودم ،  راننده  زورگیریک سیم چین به من داد و مجبورم کرد النگوها را قیچی کنم . 7 حلقه النگو و دو انگشترم را به او دادم.  دقایقی بعد در خیابانی خلوت مرا رها کرد. اما وقتی می خواست مرا از خودرو پیاده کند  گفت راضی باش مادرم سرطان دارد و این طلاها را برای هزینه درمانش  نیاز دارم. من هم فقط  توانستم ارقامی از شماره پلاک خودروی این زورگیر را به ذهن بسپارم.

---

    بدنبال شکایت این زن ، تحقیقات پلیسی در این زمینه کلید خورد و خیلی زود ماموران موفق به شناسایی فردی به نام کیوان 35 ساله  شدند. ماموران درجریان تحقیقات پی بردند که  این مرد به اتهام سرقت بازداشت و در تیرماه امسال بعد از تحمل حبس از زندان آزاد شده است.  بدین ترتیب کیوان در بزرگراه کرج شناسایی و دستگیر شد.
این مرد ابتدا منکر زورگیری شد اما وقتی  با شاکی  روبرو شد،  به سرقت های سریالی اش از زنان اعتراف کرد. تحقیقات برای شناسایی سایرمالباختگان احتمالی کیوان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید/ زنان زورگیر با شلیک پلیس تهران بازداشت شدند

 

نویسنده ناهید پروری
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.