در نظرسنجی جدید "لنوو" اعلام شد

تحول در حوزه بهداشت به کمک فناوری

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 515234

آخرین نظرسنجی ها نشان می دهد که فناوری های هوشمند چالش های موجود در مراقبت های بهداشتی را تا حد زیادی حل کرده و کاربران را در رسیدن به این هدف یاری می کند.

اخیرا کمپانی چند ملیتی لنوو Lenovo نظرسنجی جدیدی را درخصوص چالش ها و مزایای فناوری ها و دستگاه های هوشمند انجام داده و نتایج جالب توجهی را منتشر کرد.

در این نظرسنجی 15 هزار نفر از کاربران ایالات متحده آمریکا ، مکزیک ، برزیل ، چین ، هند ، ژاپن ، ایالات متحده ، آلمان ، فرانسه و ایتالیا شرکت کرده و نظرات خود را در خصوص حل چالش های موجود در مراقبت های بهداشتی از سوی فناوریهای نوین اعلام کردند.

اکثر پاسخ دهندگان (84درصد) اعلام کردند که سیستم های هوشمند مردم و جوامع را برای کمک به رفع و حل مشکلات جهانی ، از جمله حوزه مراقبت های بهداشتی ، توانمند تر می کند.47 درصد نیز اعلام کردند که فناوری برای تحول مراقبت های بهداشتی در آینده "حیاتی" خواهد بود.

نیمی از کاربران نیز اعلام کردند که  شرکتهای فنآوری موظفند چالش های اساسی در حوزه بهداشت و درمان و سایر صنایع را حل و فصل کنند. بیش از دو سوم پاسخ دهندگان نیز گفتند که فناوری و دستگاههای هوشمند در حال حاضر بر توانایی آنها در زندگی سالم تر تأثیرگذار است. در همین حال 2 سوم از کاربران نیز اعلام کردند که فناوری با هدف بهبود حوزه های مراقبت بهداشتی ، تأثیر مثبتی را بر جامعه خواهد گذاشت.

گفتنی است کمپانی لنوو به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید و توزیع‌کننده لپ‌تاپ، رایانه شخصی، تجهیزات جانبی و دیجیتالی در دنیا اخیرا در تلاش است تا با بهره گیری از فناوری واقعیت مجازی خدمات درمانی و بهداشتی را متحول کند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.