جنبش جهاد اسلامی از هدف گرفتن منزل عضو دفتر سیاسی این جنبش در دمشق، پایتخت سوریه و شهادت یکی از فرزندانش خبر داد.

به نقل از سایت العهد لبنان، جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد، منزل اکرم العجوری عضو دفتر سیاسی این جنبش در دمشق هدف گرفته شد که طی آن یکی از فرزندانش به شهادت رسیده است.

جهاد اسلامی اعلام کرد، این جنایت‌های تروریستی همان تجاوز و اعلام جنگ علیه ملت فلسطین است و دشمن باید کاملا مسؤولیت آن را برعهده بگیرد.

در بیانیه جهاد اسلامی آمده است: گردان‌های القدس و مقاومت قهرمان با قدرت و شجاعت به دفاع از عزت ملت فلسطین در راستای پایبندی به وظایف شرعی، ملی، قانونی و اخلاقی خود ادامه می‌دهند.

جهاد اسلامی در بیانیه خود آورده است، دشمن با جنایتی خیانتکارانه همه حد و مرزها را زیر پا گذاشته و به طور علنی اصول را زیر پا گذاشته است. دشمن می‌خواهد بحران خود و دولتش را به سمت اعلام جنگ علیه ملت و مقاومت فلسطین سوق دهد.

در این راستا رسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند، ارتش اشغالگر عملیات ترور یک فرمانده مقاومت فلسطین را طی شب گذشته در شهر دمشق اجرا کرد.

منابع می‌گویند، انفجار در محله المزه دمشق منزل یکی از رهبران جهاد اسلامی را هدف قرار داد.

فعالان اخباری از هدف گرفتن منزل عضو سیاسی جهاد و اخباری از شهادت پسر و همسرش منتشر کردند. ساختمان مذکور در محله المزه غربی در  نزدیک سفارت لبنان قرار داشت.

به نظر می‌رسد رژیم صهیونیستی به طور همزمان هم یکی از فرماندهان گردان‌های القدس شاخه نظامی جهاد و هم عضو دفتر سیاسی این جنبش در دمشق را هدف قرار داده  به این ترتیب رژیم صهیونیستی برای فرار رو به جلو در مواجهه با بحران سیاسی و تشکیل دولت سیاست ترور را در پیش گرفته است./ایسنا

 

بیشتربخوانید/آزادی ۲۶ عضو جهاد اسلامی از زندان

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.