وزیر اطلاعات گفت: با حرکت پشت سر رهبری، قطعا به پیروزی و رشد اقتصادی می‌رسیم و بر مشکلات فائق خواهیم شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود علوی امروز دوشنبه ۲۰ آبان ماه در راستای سفرهای استانی هیات دولت و آشنایی با مشکلات مردم شهربابک، در جمع مردم این شهرستان با اشاره به سفر ریاست جمهوری به استان کرمان گفت: در راستای سفر ریاست جمهور به استان کرمان، به عنوان نماینده ریاست محترم جمهوری به شهربابک سفر کردم تا از نزدیک در جریان مشکلات و کمبودهای احتمالی مردم این شهرستان قرار گرفته و سپس در در اختیار رییس جمهور قرار دهم.

وزیر اطلاعات به آشنایی خود از ابتدای حضورش در مجلس شورای اسلامی با نمایندگان مردم این شهر در خانه ملت اشاره کرد و افزود: از ارتباط نزدیک با نمایندگان مجلس شهربابک ،پی به هوش و ذکاوت و محبت مردم شهربابک شده ام.

این مقام مسئول افزود: اگر جوانان ما فرصت تحصیل پیدا کردند از ثمرات نظام و انقلاب ما است و فرزندان شهربابکی با بنیه استعداد خود به برکت نظام جمهوری اسلامی رتبه های اول کنکور را هرساله کسب می کنند و باید از این ظرفیت و پتانسیل برای توسعه هرچه بیشتر شهرستان شهربابک و کشور استفاده کرد.

علوی به اقدامات ظالمانه استکبار بر علیه نظام جمهوری اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره بیان کرد: ما هرگز سر ذلت در برابر بیگانگان پایین نخواهیم آورد و در برابر دشمن با راهبرد مقاومت پیش می رویم و با نقشه راه مقام معظم رهبری دشمن را به زانو در آوردیم و خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته از سوی دولت تحریم ها وضع کشور را بدتر نخواهد کرد.

وی با تاکید بر تاثیر تحریم گفت : هرچند تحریم ها اثرهای خود را تا حدودی بر اقتصاد کشور داشته اما با تدبیر دولت و نظام جمهوری اسلامی این اثرات کاهش پیدا کرده و در ادامه نیز آینده روشنی برای اقتصاد کشور پیش بینی شده است.

وزیر اطلاعات در ادامه با بیان اینکه از برکات انقلاب حضور رهبری، هدایت امت اسلامی و مقاومت در برابر دشمن است، تاکید کرد: قطعا با حرکت پشت سر رهبری به پیروزی و رشد اقتصادی می رسیم و برمشکلات فائق خواهیم شد./ ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.