7 قاچاقچی موادافیونی به دام افتادند

حوادث /
شناسه خبر: 514871

هفت قاچاقچی با 151 کیلوگرم حشیش و تریاک در تله پلیس پایتخت گرفتارشدند.

کشف 151 کیلوگرم حشیش و تریاک در تهران

تریاک

 سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در این باره گفت: با دریافت گزارش مردمی مبنی بر اینکه فردی قصد دارد مقداری مواد مخدر از استان های جنوبی کشور خریداری و به شهر تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت.

وی ادامه داد: در ادامه تحقیقات انجام شده مشخص شد که متهم با تشکیل باندی قصد دارد مواد افیونی را با دو خودرو پس از گذشتن از شهرهای اصفهان و قم به تهران منتقل کند.

وی عنوان کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات مشخص شد که متهم قصد دارد در طول مسیر خودروها را تعویض تا بدین تریتب مانع شناسایی توسط پلیس شود.

سرهنگ بخشنده با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری و جلب متهمان صادر شد، خاطر نشان کرد: با همکاری پلیس اصفهان و کنترل محورهای مواصلاتی به شهر تهران، خودرو تعویض شده محموله مواد افیونی در عوارضی قم شناسایی و در نهایت در شامگاه روز گذشته هر دو خودرو متوقف و تحت بررسی بیشتر قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره به دستگیری راننده و سرنشینان هر دو خودرو، گفت: در بازرسی از خودرو متهمان 61 کیلو و 528 گرم حشیش و 90 کیلو و 100گرم تریاک و در مجموع 151 کیلو و 628 گرم تریاک و حشیش کشف شد.

 وی با بیان اینکه در این رابطه هفت سوداگر مرگ دستگیر شده اند، خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات مقدماتی هر هفت متهم با دستور قضائی در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر برای کشف سایر جرئیات پرونده قرار دارند./ پلیس

بیشتربخوانید/ زمینگیری قاچاقچیان مواد افیونی در دریا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.