جایگاه مجلس بالاتر از سفارت است و نقش مرکز پژوهش‌ها چشمگیر است/ زنان ما طلاهایشان را به روس‌ها دادند تا ایران را آزاد کنند

نادر قاضی پور که مخالف استعفای کاظم جلالی از نمایندگی مجلس بود اظهاراتی درباره مسئولیت آینده جلالی به عنوان سفیر ایران در روسیه ارائه کرد.

دلایل مخالفت نماینده ارومیه با استعفای کاظم جلالی

 نادر قاضی پور که یکی از مخالفان استعفای کاظم جلالی از نمایندگی مجلس بود در جریان بررسی استعفای کاظم جلالی از نمایندگی گفت: جایگاه مجلس بالاتر از سفارت است و نقش مرکز پژوهش‌ها چشمگیر است.

به گزارش  ایسنا، وی خطاب به کاظم جلالی گفت: آقای جلالی یادت نرود به کجا می‌روی، به کشوری می روی که مادران و خواهران ما در آذربایجان به آنها طلا و جواهر دادند تا ایران را آزاد کنند. عهدنامه ترکمانچای و گلستان را یادت نرود. روسیه مار خوابیده است و چشم طمع به آبهای ایران دارد. نقش حزب منحله کثیف توده را از یاد نبر و مواظبت کن که بازماندگان آن نفوذ نکنند.

قاضی‌پور تاکید کرد: بدانید روسیه چه کشوری است و وصیت‌های امام را مد نظر قرار دهید و فرمایشات رهبر معظم انقلاب را پذیرا باشیم. مخالفت من این است که آقای جلالی نمی‌تواند با ترفند روسها برخورد کند و من می‌ترسم حزب منحله توده فعال باشد.

نظرات

نظرات | 0 نظر

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.