مدیران کانال های هنجارشکن در تله پلیس

حوادث /
شناسه خبر: 514536

مدیران و گردانندگان کانال تلگرامی که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی تعدادی از شهروندان در استان ایلام کرده بودند با هوشیاری پلیس فتا بازداشت شدند.

سرهنگ علی جمالی رئیس پلیس فتا استان ایلام گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس فتا دستگیری مدیران کانال هنجارشکن در ایلامفرماندهی انتظامی استان ایلام، مدیران و گردانندگان کانال تلگرامی که در سطح استان ایلام با عنوان "شاخ شکن" اقدام به تهیه و انتشار تصاویر خصوصی برخی از شهروندان می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند.
وی افزود: مدیران و گردانندگان کانال تلگرامی معروف به "شاخ شکن" اقدام به انتشار تصاویر جوانان و نوجوانان دختر و پسر ایلامی می‌کردند و با الفاظ رکیک و مستهجن آن‌ها را مورد هتک حرمت کلامی و ناسزا قرار می‌دادند که با دستگیری آن‌ها توسط پلیس فتا این کانال مسدود شد.
سرهنگ جمالی یادآور شد: کسانی که علیه گردانندگان کانال‌های ضد اجتماعی شاخ شکن شکایت دارند به پلیس فتا ایلام به آدرس بلوار آیت الله شهید بهشتی، جنب ستاد فرماندهی انتظامی استان مراجعه کنند.
وی تاکید کرد: پلیس فتا به صورت شبانه روزی و با به کارگیری کارشناسان فنی و متخصص و تعامل مطلوب با مقامات قضائی برابر قانون با افرادی که امنیت کاربران را در فضای مجازی به مخاطره انداخته و یا هتک حیثیت می‌کنند، برخورد قاطع خواهد کرد.خبرگزاری صداوسیما
 
 
 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.