تجربه سفری ایمن با گجت چندکاره

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 514432

گجت چند کاره LIFE SABER را در سفر با خود حمل کرده و ضمن شارژ تلفن همراه خود آب‌های جاری در طبیعت را در کمتر از یک دقیقه تصفیه کرده و بنوشید.

 این سیستم جالب توجه و سبک وزن یک ابزار فناورانه منحصربه فرد در طول سفر به شمار می‌رود که به‌دلیل قابلیت‌های ویژه و متنوعی که دارد لقب سیستم همه کاره در ایام سفر را به خود اختصاص داده است.
 این فناوری دارای یک شارژر داخلی است که با اتصال به مولد برق قابلیت شارژ تلفن همراه یا تبلت کاربران را در طول مسافرت دارد. برای بهره‌گیری از این فناوری تنها کافی است کاربران این گجت را در کیف خود قرار داده و در مواقع اضطراری از قابلیت‌های ویژه آن استفاده کنند. این سیستم با تجهیز به دستگاه تصفیه آب، براحتی و در کمتر از یک دقیقه تمامی آب‌های موجود در بطری یا لیوان کاربران را تصفیه کرده و با نابودی تمامی آلودگی‌ها و میکروب‌های موجود، آبی پاکیزه و تصفیه شده را به کاربران هدیه می‌دهد. این سیستم قابل حمل همچنین در مواقع اضطراری به کمک کاربران آمده و حتی جان آنها را نجات می‌دهد. با روشن شدن چراغ قوه این فناوری و فعال شدن چراغ چشمک زن می‌توان خطر حمله بسیاری از حیوانات را در هنگام شب از خود دفع کرده و امنیت و آرامشی نسبی را به اعضای خانواده یا دوستان خود هدیه داد.
 چراغ چشمک زن و رقص نور این سیستم همچنین در هنگام وقوع هر گونه حادثه و رخداد اضطراری به یاری کاربران آسیب دیده و در راه مانده کمک کرده و مکان‌یابی را برای گروه تجسس و نیروهای اورژانس آسان‌تر می‌کند. این سیستم همچنین با تجهیز به یک فندک مرکزی نیاز به حمل کبریت یا مواد آتش زا را برای کوهنوردان و جهانگردان رفع کرده و در مواقع اضطراری با روشن شدن فندک، آتشی گرم را برای کاربران ایجاد می‌کند.

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.