اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

رئیس دفتر رهبری: نقطه‌ای از اسرائیل نیست که از تیررس موشک‌های ما در امان باشد/ گذشت روزگاری که حتی سیم خاردار به ما نمی فروختند

رئیس دفتر رهبری: نقطه‌ای از اسرائیل نیست که از تیررس موشک‌های ما در امان باشد/ گذشت روزگاری که حتی سیم خاردار به ما نمی فروختند

آمریکا به دنبال تضعیف قدرت نظامی ایران است/ خواسته‌های آمریکایی‌ها به هیچ جا محدود نمی‌شود ودر صورت مذاکره به توافق هسته‌ای خلاصه نخواهد شد/ تاریخ آمریکا سراسر روسیاهی است

رییس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال تضعیف قدرت نظامی ایران است، افزود: خواسته‌های آمریکایی‌ها به هیچ جا محدود نمی‌شود ودر صورت مذاکره به توافق هسته‌ای خلاصه نخواهد شد.

گذشت روزگاری که حتی سیم خاردار به ما نمی فروختند

حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی روز پنجشنبه در مراسم معارفه نماینده ولی فقیه استان مازندران اظهار داشت: دیگر گذشت روزگاری که حتی سیم خاردار به ما نمی فروختند و امروزه آمریکاییها و شرکایشان بهتر از هر زمان دیگر می دانند که هیچ نقطه ای از اسرائیل نیست که از تیررس موشک‌های انقلاب در امان باشد.

وی با اشاره به اینکه امروز بیش از هر زمان دیگر انقلاب با قدرت در مقابل استکبار جهانی ایستاده است، افزود: آمریکایی ها خواسته های خود را به تمامی مسائل کشور ربط داده و سعی در تحمیل خواسته های نابجای خود دارند.

غربی‌ها می‌گویند موشک‌های ایران باید تا ۱۵۰ کیلومتر برداشته باشند

به گزارش ایرنا، رییس دفتر مقام معظم رهبری اظهار داشت: تاریخ آمریکا سراسر روسیاهی بوده و اعتماد به آن اشتباه محض است.

آیت الله محمدی گلپایگانی با اشاره به اینکه روزی نیست که مسلمانان در جهان توسط مزدوران استکبار کشته نشوند، افزود: آمریکا محور استکبار بوده و حرکت در مسیر خواست آن اشتباه است.

اگر دولت مذاکره می کرد  آمریکایی ها به هیچ چیز اقناع نمی شدند

وی به فرمایشات مقام معظم رهبری نیز اشاره کرد و گفت: اگر امروز مسئولان دولت در مقابل آمریکا به پای میز مذاکره می رفتند، آمریکایی ها به هیچ چیز اقناع نمی شدند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری همچنین به اهمیت برپایی نماز جمعه اشاره کرد و گفت: نماز جمعه محور آگاهی ، وحدت و صلابت انقلاب است که باید در برپایی آن تمامی اقشار حضور داشته باشند.

محمدی گلپایگانی با اشاره به اینکه آمریکا اصل فتنه است، افزود: انزجار ما از آمریکا و سیاست های آن در جهان باید از تریبون نماز جمعه زنده نگهداشته شود.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به جایگاه رفیع نماز جمعه در انقلاب اسلامی، گفت: مردم ایران سر سازش با آمریکا ندارند.

به گزارش خبرآنلاین،حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محمدی گلپایگانی که چند روز و در راستای سیاست های ضدایرانی دولت آمریکا، در لیست تحریم های آمریکا قرار گرفته است، صبح امروز در آیین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در مازندران در مجتمع فرهنگی اهل البیت (ع) با اشاره به خصوصیات شخصیتی آیت الله طبرسی، اظهار داشت: این شخصیت نستوه از جایگاه خود برای حفظ مطامع دنیوی استفاده نکرده است و جایگاه او در آخرت نیز متعالی خواهد شد.

وی افزود: مردم مازندران افراد متدینی بوده و نعمت بزرگ نمایندگی ولی فقیه موهبتی بوده که به خوبی آیت الله طبرسی از این مسئولیت بیرون آمدند.

اهم اظهارات،حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی را به نقل از خبرگزاری ها بخوانید؛

*{با اشاره به اینکه وضعیت ترویج فساد و بدحجابی در منطقه شمال توسط رضاشاه بسیار بالا بوده است}: املاک و اموال مردم به زور توسط حکومت رضاخان چپاول شده بود و تلاش داشتند مردم شمال و طبرستان را از معارف دین دور کنند که نتوانستند.

*فرمایشات رهبری در دیدار اخیر با دانشجویان و دانش آموزان به موفقیت‌های جوانان در عرصه علمی و بین المللی نوید آینده درخشانی برای ایران اسلامی است.

* در زمان جنگ سیم خارددار هم نداشتیم و به ما نمی دادند، توان موشکی و دفاعی ایران اسلامی در برهه کنونی بازدارنده است.

*نماز جمعه نماد وحدت و اتحاد مسلمین است، مردم با همین مکان درخشان و اثرگذار توانستند با توطئه‌های استکباری مقابله کنند و هیچگاه مذاکره با آمریکا را در برنامه ندارند.

*دانشمندان ایرانی اکنون در صنایع موشکی به توانمندی رسیدند که اهداف مورد نظر را تا ۲ هزار کیلومتر می‌تواند مورد اصابت قرار دهند.

غربی ها هرگز خیرخواه ما نبودند و نیستند

*غربی‌ها ذره‌ای از تحریم‌ها را کم نکردند، غربی‌ها هیچگاه خیرخواه ما نبودند و نیستند.

*آن‌ها اکنون می‌گویند موشک‌های ایران باید تا ۱۵۰ کیلومتر برداشته باشند و حتی پا را فراتر گذاشته و درباره مباحث دینی مانند حجاب بانوان ایرانی نظر می دهند و مخالفت می‌کنند.

*درک جایگاه نماز جمعه سبب توفیقاتی بسیاری برای انسان مومن در جامعه می‌شود، همراهی و همدلی مدیران استانی با نماینده ولی فقیه سبب توفیقاتی بسیاری در عرصه خدمت به مردم خواهد شد.

در این مراسم با تکریم از خدمات چهل ساله آیت الله طبرسی، آیت الله محمد باقر محمدی لایینی به سمت نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری منصوب شد.

کپی