اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

#آذری_جهرمی

#آذری_جهرمی
یگانه خدامی

حرف‌های سیده حمیده زرآبادی، عضو فراکسیون امید مجلس درباره یکی از اعضای خانواده وزیر ارتباطات جنجالی شد. زرآبادی گفته است: « ثنا اسدیان متولد ۶۵ خواهر خانم آقای وزیر است که ماهانه ۶۹ میلیون حقوق می‌گیرد.»

این ادعا بازتاب زیادی داشت و خیلی‌ها به آن پرداختند و درباره‌اش نوشتند تا دیروز صبح که محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در توئیترش نوشت: «امشب ساعت ۸ یک لایو جذاب در اینستاگرام خواهیم داشت، چند میهمان خاص و ویژه هم حضور پیدا می‌کنند.حسابی جنجالی خواهد بود! حتماً ببینید!منتظرتون هستم.از خانم زرآبادی هم دعوت می‌کنم در لایو شرکت کنند و درباره تهمت‌هایی که فرمودند کمی صحبت کنیم!مگر نمی‌گویند ادعاهاشون درسته؟»
در واقع آذری جهرمی این نماینده مجلس را به یک مناظره در فضای مجازی دعوت کرد و خیلی‌ها هم از آن استقبال کردند و در شبکه‌های اجتماعی از این می‌نوشتند که منتظر این لایو هستند. چند روزی است که حرف و حدیث‌هایی درباره وزیر ارتباطات منتشر می‌شود و خیلی‌ها آن را به پروژه «پایان وس» و تعیین تکلیف ارزش افزوده‌ها مرتبط می‌دانند. کاربران درباره این مسأله با هشتگ آذری جهرمی در شبکه‌های اجتماعی می‌نوشتند: «ماجرای مگان همسر آذری جهرمی تکذیب شد. پرداخت 50 هزار دلار‌ به فارین پالیسی هم تکذیب شد. من نمی دونم این ماجراهای خواهرخانمش و غیره هم تکذیب خواهد شد یا نه؛ اما اون چیزی که مشخصه اینه: پایان وس اتفاق میفته و دست دزد‌ها از جیب مردم کوتاه خواهد شد.سنگ‌پرانی شما هم تأثیری ندارد»، «پایان وس پروژه اى موفق بود که با همت وزیر جوان - آذرى جهرمى - دارد به هدفش نزدیک مى شود. انگار او دست روى چیز مهمى گذاشته که بعضى‌ها دارند از شدت عصبانیت خود را به در و دیوار مى زنند!یک روز اهداى لپ تاپ، یک روز رانت وابستگان، یک روز سوابق امنیتى و روز دیگر تهدید»، «از کی تا حالا وزیر جمهوری اسلامی به جای شکایت در برابر تهمت لایو اینستا میذاره؟!»، «البته اینکه نزدیک انتخاباتیم و حمیده زرآبادی هم نیاز شدیدی به رأی داره، در زمان افشاگری ایشون در مورد آذری جهرمی بی‌تأثیر نیست.»، «پایان وس، خط پایان چه منابع و پول‌های کثیفی است؟ قراره کجاها را پوشش بده که اینا دارن اینجوری دست و پا می‌زنن؟ این یه سؤال جدیست چطور عده‌ای می تونن در برابر مبارزه با فساد گروهی که دستشان در جیب تک تک ملت ایران است مانع ایجاد می‌کنند؟»، «نه حامی جهرمی هستم نه اصلاح‌طلب نه اصولگرا نه بهاری نه برانداز اما یاد گرفتم در نقد تمام این افراد بی‌انصافی نکنم و از روی عقده یا حرف کس دیگه قضاوت بیجا نکنم و کار‌های خوبشون رو تخریب نکنم»، «این پایان وس چی هست که اصولگرا، اصلاح‌طلب، سلطنت طلب، همه با هم وزیر جوان رو می‌زنن؟»

کپی