اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

اعتراف سارقان مسلح به 5 قتل در اردبیل

اعتراف سارقان مسلح به 5 قتل در اردبیل

سارقانی که از دستبردمسلحانه به یک طلا فروشی ناکام ماندند ، در جریان بازجویی به قتل 5 شهروند اردبیلی اعتراف کردند.

سردار هوشنگ حسینی فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت مسلحانه نافرجام از مغازه طلافروشی در شهرستان نمین در آبان ماه سال جاری و استفاده سارقان از خودروها و پلاک های مسروقه، بررسی موضوع با تشکیل چند اکیپ تخصصی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی اردبیل  قرار گرفت.

---

وی افزود: در ادامه تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی و بررسی های تخصصی از صحنه جرم مشخص شد در پرونده سرقت مسلحانه نافرجام از طلا فروشی، 6 سارق مشارکت داشته اند؛ که با جمع بندی دلایل و مستندات قانونی و استفاده از تجهیزات، سارقان شناسایی و پس از هماهنگی قضائی و با اشرافیت کامل اطلاعاتی در عملیات های مقتدرانه و هوشمندانه کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به انتقال سارقان به پلیس آگاهی و انجام بازجویی های پلیسی از آنان گفت: سارقان در مواجهه با دلایل و مستندات قانونی لب به سخن گشوده به سرقت مسلحانه از طلا فروشی اعتراف کردند.

سردار حسینی با بیان اینکه در ادامه تحقیقات و بازجویی ها مشخص شد 2 نفر از سارقان مسلح که پسر عمو هستند؛ اعتراف به قتل 3 مرد و 2 زن جوان اردبیلی کرده اند؛ در پایان افزود:متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند./ پلیس

بیشتر بخوانید /سرقت نافرجام سارقان از یک طلا فروشی

 

کپی