پلیس توصیه کرد

مردم قبل از سفر در تعطیلات با این شماره تماس بگیرند

اجتماعی /
شناسه خبر: 513531

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مردم خواست پیش از آغاز سفر از طریق شماره گیری ٨٨٢۵۵۵۵۵ طی ساعات شبانه روز از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور مطلع شوند.

سرهنگ نادر رحمانی از ترافیک روان و عدم وجود مداخلات جوی در اکثر محورهای مواصلاتی کشور خبر داد.
 
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور گفت: درحال حاضر در هیچ یک از محورهای مواصلاتی کشور ترافیک سنگین گزارش نشده است و ترافیک در تمام محورها روان است. همچنین در شهر تهران نیز ترافیک پرحجم در برخی از بزرگراه‌ها گزارش شده است.
 
وی درباره مداخلات جوی در محورهای مواصلاتی کشور نیز اظهار کرد: در هیچ یک از محورهای اصلی کشور مداخلات جوی گزارش نشده است البته، در برخی محورهای مرتفع استان اردبیل مه گرفتگی و کاهش دید گزارش شده است.
 
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص اعمال محدودیت‌های ترافیکی بر محورهای مواصلاتی کشور در تعطیلات پیش‌رو، تصریح کرد: برای روز جمعه ( 17آبان) در برخی از محورها محدودیت اعمال خواهد شد که متعاقبا اعلام می‌شود.
 
وی از مردم خواست پیش از آغاز سفر از طریق شماره گیری ٨٨٢۵۵۵۵۵ طی ساعات شبانه روز از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور مطلع شوند./ایسنا 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.