هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می شود

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 513507

کارشناس سازمان هواشناسی گفت:: فردا احتمال غبار صبحگاهی در تهران وجود دارد و به علت پایدار بودن جو روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هوا در پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می‌گیرد

امین حسین نقشینه گفت: از امروز ( ۱۴ آبان ) تا اواسط هفته آینده در بیشتر مناطق کشور جو آرام و پایدار خواهد بود، از این رو احتمال افزایش آلودگی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای بزرگ، صنعتی، پرجمعیت و پرتردد پیش‌بینی می‌شود.
 
 کارشناس سازمان هواشناسی افزود: امروز و فردا در نوار شرقی کشور به ویژه در منطقه زابل وزش باد همچنان تداوم دارد.
 
وی اظهار داشت: پنجشنبه این هفته در جنوب خوزستان و شمال خلیج فارس و جمعه و شنبه جنوب فارس و غرب هرمزگان، بارش های پراکنده خواهیم داشت.
 
نقشینه ادامه داد: ماندگاری هوای سرد را تا فردا در مناطق شمالی و شرقی کشور خواهیم داشت.
 

هوای تهران ناسالم می شود 

 
کارشناس سازمان هواشناسی افزود: فردا احتمال غبار صبحگاهی در تهران وجود دارد و به علت پایدار بودن جو روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هوا در پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می‌گیرد، کمینه دمای امروز مهرآباد ۹ و بیشینه دمای آن ۱۸ می شود، همچنین کمینه دمای امروز صبح شمیرانات ۶ بود و بیشینه دما به ۱۶ درجه می رسد.
 
نقشینه گفت: خلخال و سراب ۴ درجه زیر صفر و شهرکرد با دمای دو درجه زیر صفر و بندرعباس با دمای ۳۳ درجه بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط کشور در ۲۴ ساعت گذشته بودند./ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.