رفتن جونیور و علیپور، جذب 2 بازیکن و شکایت بودیمیر

مهاجمان، دغدغه اصلی پرسپولیس

ورزشی /
شناسه خبر: 512823

گروه ورزش/ به نظر می‌رسد که مسأله جذب مهاجم جدید به اولویت اصلی این روزهای پرسپولیس تبدیل شده است. گابریل کالدرون از عملکرد هیچ‌کدام از مهاجمان تیمش رضایت ندارد و همین مسأله باعث شده که او به این نتیجه برسد که در نیم‌فصل دو مهاجم جدید به لیست تیمش اضافه کند.

مهاجمی با کیفیت بالا که بتواند در لیگ قهرمانان آسیا نیز خواسته‌هایش را برآورده سازد و بعد مهاجمی که بتواند یک مکمل خوب برای او باشد. در این بین جدایی جونیور براندائو از جمع سرخپوشان قطعی شده ولی تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد، پرسپولیس نمی‌تواند بازیکن خارجی به لیست تیمش اضافه کند. البته باشگاه پرسپولیس به دنبال راهکاری برای توافق با جونیور است تا مجبور نشود تمام حق و حقوق او را که بیش از 6 میلیارد تومان است، بپردازد. شاید با وجود مشکلات مالی پرسپولیس این سؤال پیش بیاید که این باشگاه از چه راهی پول جذب مهاجم جدیدش را فراهم خواهد کرد. پرسپولیس در نظر دارد یکی دو بازیکن اسمی تیمش را در نیم‌فصل ترانسفر کند و در این بین اولویت با علی علیپور است. بازیکنی که هم خودش تمایل زیادی به رفتن دارد و هواداران هم چندان موافق ماندنش در پرسپولیس نیستند. محمدامین اسدی هم در ابتدای فصل از سوی کالدرون در اختیار باشگاه قرار گرفت تا تکلیفش مشخص شود اما از آنجایی که در نیم فصل اول قرارداد داشته، هنوز قراردادش را با پرسپولیس فسخ نکرده و تا نقل و انتقالات زمستانی نمی‌تواند به تیم دیگری برود. بنابراین وضعیت اسدی هم با پرسپولیس در نیم فصل مشخص خواهد شد و این احتمال وجود دارد که این بازیکن برای ادامه فوتبالش راهی شرق آسیا و لیگ تایلند شود.
سرخ‌ها در حالی در پی مهاجم جدید هستند که ماریو بودیمیر مهاجم سابق پرسپولیس هم به دلیل نگرفتن مطالباتش از این باشگاه شکایت کرده و خواستار دریافت کل مطالباتش و همچنین غرامت شده است. در این میان باشگاه پرسپولیس مدعی است که برگ برنده‌ای دارد و قصد دارند از این برگ برنده خود در دادگاه استفاده کنند. گویا مسئولان وقت باشگاه نامه‌ای به بودیمیر داده و از او خواسته بودند تا با مراجعه به تهران، رقم طلب خود را دریافت کند اما این بازیکن از این کار خودداری و برای گرفتن مطالباتش به فیفا شکایت کرد. این بازیکن کروات با استفاده از این قانون که اگر بازیکنی 2 ماه حقوقش را نگیرد، می‌تواند قراردادش را فسخ کند استفاده کرد و حالا باید دید که چه شرایطی در این میان به وجود خواهد آمد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.