انسیه شاه‌حسینی کارگردان سینما:

«بودجه» بهانه کم‌کاری در زمینه دفاع مقدس است

فرهنگی /
شناسه خبر: 512580

یک کارگردان سینما کمبود بودجه را دستمایه و بهانه مسئولین فرهنگی برای عدم فعالیت در زمینه دفاع مقدس دانست و گفت: در کشور اسلامی نباید فعالیت‌های فرهنگی متکی بر بودجه باشد.

به گزارش دفاع‌پرس، انسیه شاه‌حسینی کارگردان سینما از تلاش برای ساخت تازه‌ترین اثر سینمایی خود خبر داد و اظهارداشت: پس از مدت‌ها تلاش برای تامین بودجه برای ساخت یک فیلم‌ سینمایی خبرهای خوبی به گوش می‌رسد و امیدوارم امسال بتوانم کار تولید این اثر سینمایی را آغاز کنیم.

وی به آخرین وضعیت «جشنواره ملی فیلم فانوس» اشاره کرد و گفت: علیرغم انتشار فراخوان سومین دوره جشنواره ملی فانوس اما بودجه این جشنواره تامین نشده اما تلاش‌ها برای برگزاری این رویداد فرهنگی و هنری ادامه دارد که امیدوارم در ماه‌های آینده این اتفاق که به موضوع مهم دفاع مقدس می‌پردازد تعیین تکلیف شود.

این کارگردان عنوان کرد: فیلم‌های ارزشمندی که حرفی برای گفتن داشته باشند از طریق بسیج هنرمندان به انجمن سینمای دفاع مقدس معرفی می‌شوند تا در مراحل تولید مورد حمایت قرار گیرند.  فیلمسازان جوان نباید ناامید شوند و تلاش‌شان را در راستای تولید فیلم کوتاه انجام دهند چراکه فیلمساز می‌تواند با فیلم کوتاه توانایی‌های خود را نشان دهند.

شاه‌حسینی تصریح کرد: مسئولین فرهنگی کمبود بودجه را بهانه‌ای برای عدم فعالیت در زمینه دفاع مقدس قرار می‌دهند درحالی که نوع نگاه مسئولین فرهنگی یک کشور اسلامی در مسئله فرهنگ دفاع مقدس باید مثبت باشد و نباید همه فعالیت‌ها مبتنی بر بودجه باشد چراکه اگر یک اتفاق فرهنگی مبتنی بر بودجه باشد همواره با مشکلات مختلف روبرو خواهد شد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.