سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: فردا با یک رقیب دیرینه بازی خواهیم داشت و آرزومندیم برای تماشاگران پرشورمان بازی خوبی را ارائه دهیم.

مصطفی دنیزلی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال در هفته نهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: در این 8 هفته‌ای که گذشته انتظارات از تراکتور بالار رفته و امتیازاتی متناسب بوده است، یعنی امتیازات مناسبی کسب کرده‌ایم.. فردا با یک رقیب دیرینه بازی خواهیم داشت و آرزومندیم برای تماشاگران پرشورمان بازی خوبی را ارائه دهیم.

 سوگیتا درگیر بیماری است

وی ادامه داد: تمام بازیکنانم برای این دیدار آماده هستند اما سوگیتا درگیر بیماری است، هر چند دوست دارم تمام بازیکنانم در سلامتی به سر ببرند، اما دیروز و امروز این مشکل را داریم. اشکان هم در اردوی تیم ملی دچار مصدومیت شده بود و خیلی وقت بود با ما تمرین نداشت، اما در تمرینات اخیر همراه تیم بوده است. فرقی نمی‌کند با 11 نفری که آرایش تیم را خواهیم داشت، بازی را انجام خواهیم داد.

سرمربی تیم تراکتور درباره اینکه استقلال نسبت به تراکتور تیم جوان‌تر و دونده‌ای است و برنامه‌اش برای مقابله با این تیم چیست، گفت: چند روزی است که در رابطه با این بازی تمرین می‌کنیم و استراتژی خاصی داریم. استقلال چندین هفته است نتایج مطلوبی می‌گیرد، ما هم برای بازی فردا تدابیری اندیشیده‌ایم که اجرا خواهیم کرد. امیدوارم فردا مانند آخرین بازی‌ای که انجام دادیم، نباشد و هر چه از بازیکنانم خواسته‌ام، با قدرت در زمین اجرا کنند.

هم بالای جدول و هم پایین جدول شلوغ است

دنیزلی ادامه داد: برای استراتژی شروع بازی، ادامه بازی و پایان مسابقه برنامه داریم. در 8 هفته‌ای که گذشت، 5 مسابقه را خارج از خانه بازی کردیم. اگر از این زاویه نگاه کنید، متوجه می‌شوید که امتیازات لازم را به دست آورده‌ایم. به هر حال باید روزی گل می‌خوردیم و شکست می‌خوردیم، ولی باید به راهمان ادامه دهیم. وقتی به جدول رده‌بندی نگاه می‌کنیم، هم بالای جدول و هم پایین جدول شلوغ است. لیگ در هفته بیست و چهارم شکل واقعی خودش را می‌گیرد. در بالای جدول در حال حاضر تیم‌های زیادی حضور دارند، اما در هفته بیست و چهارم شاید نهایت شاهد حضور دو سه تیم مدعی باشیم.

 شکست هفته گذشته مقابل صنعت نفت

وی در پاسخ به این سؤال که شما تجربیات خوبی مقابل تیم‌های پایتخت مانند استقلال داشته‌اید، آیا شکست هفته گذشته مقابل صنعت نفت، حاصل تغییر سیستم مقابل این تیم بوده است یا نه، گفت: اگر به دو بازی آخری که مقابل نساجی و صنعت نفت انجام دادیم نگاه کنید، دو تیم متفاوت و متضاد بودیم. شاید نتیجه‌ای که در دیدار مقابل صنعت نفت گرفتیم، حاصل بازی روی چمن مصنوعی در دیدار مقابل نساجی بوده باشد. در اواخر دیدار با صنعت نفت فرصت‌هایی داشتیم که می‌توانستیم بازی را برگردانیم. فردا تیم جوانی مقابل ما قرار می‌گیرد، اما ما هم تیم پیری نیستیم. در عرض چهار پنج روز مسابقات سختی را پشت سر می‌گذاریم، اما می‌توانیم از تعویض‌ها و بازیکنان ذخیره استفاده کنیم. 

---

بیشتر بخوانید:

توضیح باشگاه استقلال درباره بلیت نداشتن 5 بازیکن در سفر تبریز

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.