اکنون‌که به برکت ادعیه خالصانه مقربان درگاه الهی و تلاش‌های پیگیر تیم پزشکی حال عمومی معظم له رو به بهبودی است از عموم مؤمنین و علاقه‌مندان به مرجعیت در داخل و خارج از کشور که ابراز محبت نمودند صمیمانه سپاسگزاری می‌کنیم.

دفتر آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در بیانیه‌ای آورده است: اکنون‌که به برکت ادعیه خالصانه مقربان درگاه الهی و تلاش‌های پیگیر تیم پزشکی حال عمومی معظم له رو به بهبودی است از عموم مؤمنین و علاقه‌مندان به مرجعیت در داخل و خارج از کشور که ابراز محبت نمودند صمیمانه سپاسگزاری می‌کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌الله مکارم شیرازی، در این بیانیه آمده است: در پی کسالت آیت‌الله‌العظمی مکارم شیرازی مدظله‌العالی، مردم مؤمن و شریف ایران اسلامی و علاقه‌مندان مرجعیت در سراسر دنیا با دعا و نیایش‌های خالصانه و برگزاری دعای توسل و پیام‌های فراوان و آکنده از مهر و بزرگواری خود جلوه‌های پرشکوه از عشق و دلدادگی به اسلام و مرجعیت را، به نمایش گذاشتند.

بیانیه ادامه یافته است: اکنون‌که به برکت ادعیه‌ خالصانه مقربان درگاه الهی و تلاش‌های پیگیر تیم پزشکی حال عمومی معظم‌له رو به بهبودی است از عموم مؤمنین به‌ویژه رهبر معظم انقلاب و مراجع عالی‌قدر تقلید دامت برکاتهم، علما و فضلای گران‌قدر، رؤسای محترم قوا و سایر مقامات کشوری و لشکری و همچنین تمامی علاقه‌مندان به مرجعیت در داخل و خارج از کشور که با حضور و عیادت و یا ارسال پیام و تلفن ابراز محبت نمودند صمیمانه سپاسگزاری می‌کنیم.

بیانیه حاکی است: همچنین از مجموعه مدیران و پزشکان و کادر درمانی و کارکنان بیمارستان‌هایی که در این مدت جهت رفع کسالت معظم له در تهران و قم تمامی تلاش خود را مبذول داشتند، صمیمانه تشکر کرده از خداوند متعال عزت و سربلندی و دوام توفیقات تمامی آنان را مثالت می‌کنیم.

آیت‌الله مکارم شیرازی مهرماه امسال به  توصیه پزشکان و به‌منظور پیگیری روند درمان دریکی از بیمارستان‌های تهران بستری‌ و پس از چند روز مرخص شد.

 

 

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.