رویای پولدارشدن گوشی قاپان ناکام ماند

حوادث /
شناسه خبر: 512041

رویای پولدارشدن گوشی قاپان محدوده کلانتری 105 سنایی بر باد رفت.

رویای پولدارشدن گوشی قاپان محله سنایی بر باد رفت/ کشف ۷ تلفن همراه سرقتی از سارقان جوانسرهنگ علی آقا کارخانه سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: شب گذشته با گزارش متوالی سه سرقت تلفن همراه در محدوده کلانتری ۱۰۵ سنایی و با توجه به حساسیت موضوع ماموران کلانتری وارد عمل شده و با دریافت مشخصات سارقان نسبت به شناسایی و دستگیری آن‌ها وارد عمل شدند.
به گفته مالباخته‌هه یکی از سارقان با کاپشن قرمز و دیگری نیز با کاپشن سفید مقابل آن‌ها ظاهر شده و نسبت به سرقت تلفن‌های همراهشان اقدام کرده‌اند.

سرهنگ کارخانه گفت: ماموران کلانتری ۱۰۵ سنایی با گشت زنی در محدوده سرقت هر دو سارق را با توجه به مشخصاتی که مالباخته‌ها اعلام کردند، شناسایی کردند.

وی افزود: پس از تعقیب و گریز متهمان توسط ماموران، آن‌ها دستگیر و در بازرسی بدنی ازآن‌ها ۷ عدد تلفن سرقتی کشف شد.

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه سارقان ۲۳ و ۲۴ ساله هستند، تصریح کرد: مهمان علت سرقت را تحریک دوستان ناباب خود اعلام کردند و گفتند در مهمانی‌هایی که با دوستانمان داشتیم آن‌ها از سرقت‌هایشان برای ما تعریف می‌کردند و از راه پولدار شدن از این طریق برایمان گفتند و ما نیز به همین دلیل وسوسه شده و اقدام به گوشی قاپی از شهروندان کردیم.

وی درباره شیوه سرقت سارقان گفت: متهمان با گشت زنی در سطح شهر به دو شیوه سرقت می‌کردند، در وهله اول با شناسایی افرادی که در داخل خودرو در حال مکالمه با تلفن همراه خود بودند، کرده و در فرصت مناسب و با پایین بودن شیشه خودرو اقدام به سرقت می‌کردند.

سرهنگ کارخانه گفت: سارقان در اقدام بعدی افرادی را که در حال پیاده روی بودند را از پشت سر صدا زده و به محض برگشتن آن‌ها، گاز اشک آور را به شهروندان نشان داده و تلفن همراهشان را پس از ترساندنشان به سرقت می‌بردند.

به گفته سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت ۷ مالباخته به کلانتری دعوت و تلفن‌های همراهشان به آن‌ها تحویل داده شد و برای متهمان نیز پرونده تشکیل و در حال اقدامات تکمیلی در خصوص آن‌ها هستیم./ باشگاه خبرنگاران 

 

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.