ال‌کلاسیکو بازهم به تعویق می‌افتد؟

ورزشی /
شناسه خبر: 511783

با وجود تعیین تاریخ جدید برای دیدار ال کلاسیکو اما هنوز هم برگزاری این دیدار در هاله ای از ابهام قرار دارد.

اکنون تقریباً یک هفته از اعلام به تعویق افتادن دیدار ال کلاسیکو می گذرد. همچنین مقرر شده که این دیدار در تاریخ ۱۸ دسامبر برگزار شود. با این وجود به نظر می رسد که خوش بینی بچه گانه ای در رابطه با این موضوع وجود دارد. گویا کمیته برگزاری مسابقات لالیگا معتقد است که می‌تواند به تنش‌های سیاسی تا آن زمان پایان دهد اما به نظر می رسد که با همه این ها مسئولان مجبور به اتخاذ چنین تصمیمی بوده اند.
مسئولان لالیگا معتقد هستند که تا ۱۸ دسامبر تنش های ایالت کاتالونیا پایان خواهد یافت زیرا مقرر شده انتخابات عمومی این ایالت در ماه نوامبر برگزار شود.
شما می توانید دلایل زیادی را برای امیدوار شدن به آرام شدن اوضاع ذکر کنید اما در عین حال می توانید به همان تعداد دلیل برای آرام نشدن وضعیت کاتالونیا نیز به زبان آورید. از میان تمام کلمات برای توصیف وضعیت فعلی قطعاً "عدم اطمینان" بهترین کلمه است.
اگر همان جریان هایی که باعث شد ال کلاسیکو به تاریخ ۱۸ دسامبر منتقل شود، بعد از این نیز رخ دهد چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ آیا تحت هر شرایطی بازی برگزار خواهد شد؟ آیا اقدامات امنیتی فوق العاده ای در نظر گرفته می‌شود؟ آیا بازی دوباره به تعویق خواهد افتاد؟ آیا این دیدار در میامی آمریکا برگزار خواهد شد؟ اینها همه سوال هایی است که درباره ال کلاسیکو مطرح می‌شود.
یک مسابقه مهیج فوتبال حالا درگیر تنش های سیاسی شده است. احتمال این موضوع وجود دارد که بازی دوباره به تعویق بیفتد چرا که قطعاً برگزاری این دیدار حساس تحت هر شرایطی آسان نخواهد بود./ ورزش 3

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.