کریستیانو رونالدو، ستاره 34 ساله و پرتغالی در مورد دلایل پیشرفت خود در منچستریونایتد سخن گفت.

کریستیانو رونالدو در عنفوان جوانی و در حالیکه هنوز تبدیل به بازیکن بزرگ و مشهوری نشده بود، پرتغال را به مقصد لیگ برتر ترک کرده و زیر نظر سرالکس فرگوسن تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال شد. حالا کریستیانو رونالدو در مورد دلایل پیشرفت خود در اولدترافورد و تاثیر مهم بازی کردن در کنار بازیکنان بزرگ یونایتد در آن مقطع روی خود سخن گفته است.

---

کریستیانو رونالدو گفت: "پیشرفت در منچستریونایتد؟ من از مغز خود استفاده کردم. اگر باهوش باشید، می توانید از بازیکنانی که بهتر از شما هستند الگوبرداری کنید و من چنین کاری را در مورد رودفان نیستلروی، رایان گیگز، پل اسکولز، ریو فردیناند و ... انجام دادم. اگر شما از چنین بازیکنانی یاد نگیرید دیگر خرفت هستید. من به آنها نگاه کرده و سعی می کردم مانند چنین ستاره هایی بازی کنم.

هدف شما نباید تقلید از دیگر بازیکنان باشد، بلکه باید بتوانید بهترین صفات بازیکنان بزرگ را دیده و با شخصیت خود تطبیق دهید و این همان کاری است که من استعداد آن را داشتم. سر آلکس فرگوسن هم به من چیزهای زیادی آموخت و من در روزهای حضور در ترکیب منچستریونایتد متوجه شدم که نه تنها می توانم دریبل زده و پاس بدهم، بلکه پتانسیل گلزنی دارم.

من می خواستم یک بازیکن کامل و بدون نقطه ضعف باشم. من می توانستم با پای راست، پای چپ و سر گل بزنم، من بازیکنی قوی و سریع هستم. اگر شما این صفات، اخلاقی حرفه ای و شیوه زندگی خوبی داشته باشید، هنوز هم می توانید در 34 و نیم سالگی نیز همینگونه بازی کنید."/ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

آقای کریس رونالدو؛ لطفا کاشته ها را بی‌خیال!

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.