فرمانده نیروی هوایی ارتش:

تحریم‌ها انگیزه ما را بیشتر و حرکت ما را تسریع می‌کند

سیاسی /
شناسه خبر: 511656

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: تحریم‌های ظالمانه نه‌تنها هیچ مانعی در مسیر پیشرفت نیروی هوایی ایجاد نخواهد کرد بلکه انگیزه ما را بیشتر و حرکت ارتش را در این مسیر تسریع می‌کند.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده با اشاره به پیشرفت‌های متعددی که در صنعت هوایی صورت گرفته است، افزود: ما در صنعت هوایی حرکت بسیار خوبی را برای رشد و توسعه فناوری هوایی آغاز کرده‌ایم که ساخت جنگنده «کوثر» و جت آموزشی «یاسین» نمونه‌هایی از این پیشرفت‌ها محسوب می‌شود.

امیر نصیرزاده اظهار داشت: قطعاً در آینده شاهد موفقیت‌هایی بزرگتر خواهیم بود چرا که راه برای ما باز شده است و دیگر هیچ مانعی برای پیشرفت و تعالی در حوزه فناوری هوایی برای ما وجود ندارد و این حرکت رو به جلو به طور مستمر ادامه خواهد یافت.

وی با بیان اینکه تحریم‌های ظالمانه انگیزه ما را بالاتر می‌برد، گفت: دشمنان بدانند که تحریم‌های ظالمانه هیچ مانعی در مسیر پیشرفت ما ایجاد نخواهد کرد و در واقع حرکت ما را در مسیر پیشرفت تسریع می‌بخشد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به اینکه خلبانان و کارشناسان ما با همکاری کارشناسان فنی صنعت هوایی در ساخت هواپیمای یاسین تلاش کردند، افزود: بحمدالله این جت آموزشی با موفقیت پرواز آزمایشی را انجام داد و در آینده نزدیک خط تولید آن کار خود را آغاز می‌کند.

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.