آخرین وضعیت برق اهواز پس از باران

استانها /
شناسه خبر: 511635

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز با اشاره به وقوع تندباد و بارش شدید باران، گفت: در حال حاضر در بسیاری از مناطق مشکل برق حل شده است و مناطقی که برق ندارند نیز پس از پایان تعمیرات تا ساعاتی دیگر برقدار خواهند شد.

حسن کریمی با اشاره به وقوع پدیده تندباد و بارش شدید باران در این شهرستان، اظهار کرد: با وقوع تندباد و بارش باران شدید در اهواز شاهد برخورد اجسامی از جمله شاخه‌های درختان با شبکه برق بودیم و این مساله باعث قطعی برق در برخی مناطق شهرستان اهواز شد.

وی افزود: بلافاصله پس از وقوع این حادثه نیروهای عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق پای کار آمدند و شبکه‌های آسیب دیده را تعمیر کردند و برق مناطقی که خاموشی داشتند، متصل شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز تصریح کرد: باوجود این اقدامات، مجددا شاهد وقوع تندباد و بارش شدید باران در اهواز بودیم و این مساله موجب بروز مشکلاتی از جمله سیم بریدگی، سقوط پایه‌های برق و ... شد.

کریمی ادامه داد: این اتفاقات باعث قطعی برق و خاموشی در برخی از مناطق اهواز شد اما نیروهای عملیاتی در حال انجام اقدامات و تعمیرات شبکه هستند.

وی ادامه داد: در حال حاضر در بسیاری از مناطق مشکل برق حل شده است و مناطقی که برق ندارند نیز پس از پایان تعمیرات تا ساعاتی دیگر برقدار خواهند شد./ ایسنا

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.