نتایج قرعه کشی کشتی آزاد امیدهای جهان مشخص شد و نمایندگان ایران در پنج وزن دوم حریفان خود را شناختند.

در رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان در مجارستان نتایج قرعه کشی نمایندگان ایران در پنج وزن دوم انجام شد.

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۲۰ نفر حضور دارند. محمدباقر یخکشی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف تاکر از آمریکا می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران ارمنستان و مغولستان مبارزه خواهد کرد.
در وزن ۷۴ کیلوگرم محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با یسنگالی از قزاقستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده دیدار نمایندگان قرقیزستان و مغولستان می رود. در این وزن ۲۴ نفر حضور دارند.
در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۲۶ کشتی گیر حضور دارند، کامران قاسم پور در دور نخست با مخیتاریان از ارمنستان سرشاخ می شود و در صورت شکست این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران قرقیزستان و لهستان می رود.
در وزن ۹۲ کیلوگرم حسین شهبازی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نیکال از آمریکا کشتی می گیرد و در صورت پیروزی مقابل این حریف در دور بعد به مصاف برنده مبارزه میان نمایندگان ژاپن و مولداوی می رود. در این وزن ۲۴ نفر شرکت کرده اند.
در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که ۲۱ نفر حضور دارند امیرحسین زارع پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف جبرائیلوف از مولداوی می رود و درصورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور سوم با برنده نمایندگان ژاپن و قزاقستان پیکار می کند.

مسابقات اوزان فوق از ساعت ۱۳ فردا (سه شنبه) برگزار می شود.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.