مسئول پیگیری واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال تهران اعلام کرد تنها برند این دو باشگاه مبنای واگذاری آنها خواهد بود.

مسئول پیگیری واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران گفت: در دو ماه گذشته هشت جلسه منظم و مستمر با حضور مدیران عامل پرسپولیس و استقلال تهران و مدیران سازمان بورس و فرابورس و همین‌طور سازمان خصوصی‌سازی برگزار کرده‌ایم.

معاون وزیر ورزش و جوانان درباره محتوای جلسات و ارتباط آن با روند واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران گفت: گردش‌کار تمامی جلسه‌ها که در اختیار وزیر ورزش و جوانان هم گذاشته می‌شود بررسی چگونگی وضع روش واگذاری شرکت‌های فرهنگی پرسپولیس و استقلال تهران است و هدف ما تسریع در این بخش است.

تقی‌زاده درباره مبنای واگذاری دو باشگاه گفت: روش‌های مختلفی به بحث گذاشته شده است و توسط کارشناسان دو سازمان بورس و اوراق بهادار و خصوصی‌سازی دنبال می‌شود، ولی برند دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران مبنای اصلی واگذاری خواهد بود و خوشبختانه شفافیت مالی، حسابرسی قانونی و سامان یافتن وضعیت مالیاتی دو باشگاه وضعیت خوبی را برای واگذاری ایجاد کرده و هم‌اکنون صورت‌های مالی سال‌های 95، 96 و 97 پرسپولیس و استقلال تهران به سازمان فرابورس فرستاده شده است.

معاون وزیر ورزش و جوانان افزود: همان‌طور که آقای سلطانی‌فر از مدیرعامل و هیئت مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران خواست نسبت به تسریع روند واگذاری و خصوصی شدن دو باشگاه اهتمام بیشتری داشته باشند، ما هم با کمک مدیران و کارشناسان سازمان بورس و سازمان خصوصی‌سازی درصدد هستیم هر چه سریع‌تر روند خصوصی‌سازی دو باشگاه انجام گیرد./ پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.