معرفی مدیر و داوران یک بخش جشنواره تئاتر فجر

فرهنگی /
شناسه خبر: 511435

مدیر و هیات داوران مسابقه و نمایشگاه پوستر و سایر اقلام تبلیغاتی سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شدند.

ابراهیم حسینی که به عنوان مدیر مسابقه و نمایشگاه پوستر و سایر اقلام تبلیغاتی، سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را همراهی می‌کند، با معرفی هیات داوران این بخش گفت: ابراهیم حقیقی، آرش تنهایی و اشکان قازانچائی پوسترهای رویدادها و اجراهای نمایشی و قباد شیوا، مازیار تهرانی و بهراد جوانبخت سایر اقلام تبلیغاتی ارسال‌شده به دبیرخانه سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را داوری می‌کنند.

او افزود: امسال یازدهمین دوره‌ای است که بخش پوستر به جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر اضافه شده است. این بخش دیگر بعد از این سال‌ها کاملا شناخته شده است. جشنواره نیز در دوره‌های گذشته به همه تعهدات خود در این بخش پایبند بوده و هر دوره کتابی را نیز شامل پوسترهای منتخب منتشر کرده است.

او ادامه داد: سال گذشته فرآیند ثبت نام اینترنتی در بخش پوستر که در این دوره نیز اجرا می‌شود، با استقبال خوبی روبه‌رو شد. در دوره سی و هشتم نیز فرآیند ثبت‌نام پوسترها اینترنتی بوده و هر شرکت‌کننده می‌تواند هفت اثر را تا تاریخ ۱۵ آبان‌ماه در سامانه www.fitf.ir  ثبت کند.

مدیر مسابقه و نمایشگاه پوستر و سایر اقلام تبلیغاتی جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر اضافه کرد: بخش سایر اقلام تبلیغاتی نیز به دلیل کاربردی بودن اهمیت زیادی دارد. چون پوستر با همه قابلیت‌های تبلیغی خود، با مشکلاتی در زمینه فضای مناسب و امکان نصب در سطح شهر مواجه است و با توجه به محوریت فضای مجازی در تبلیغات امروزی، اقلام تبلیغاتی نظیر وله، تیزر، گیفت‌ها، بروشور، تراکت و... امسال در قالب مسابقه به جشنواره اضافه شده‌اند.

او درباره شیوه ثبت نام اقلام تبلیغاتی در جشنواره بیان کرد: بخش تصویری اقلام به دلیل حجم بالای آثار باید در یک لوح فشرده با مشخصات نمایش و شرکت‌کننده به دبیرخانه ارسال شود و سپس با کد رهگیری ارائه‌شده از سوی دبیرخانه در سایت ثبت نام شود اما سایر تبلیغات مانند استندها، بروشور، تراکت و هر آن‌چه با عنوان تبلیغات بگنجد، می‌تواند به صورت اینترنتی ثبت شود. در این نوع از اقلام نیز هر شرکت‌کننده می‌تواند پنج اثر را در سایت ثبت کند. در ادامه این فرآیند نیز کد رهگیری در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد و فرآیند ثبت نام تکمیل می‌شود. مهلت ارسال اثر به این بخش طبق فراخوان ۲۰ آبان‌ماه اعلام شده است.

حسینی همچنین از نمایش آثار منتخب در نمایشگاهی همزمان با ایام جشنواره و چاپ آن‌ها در کتابی مستقل خبر داد.

سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند ۱۰ تا ۲۰ بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود. آدرس سایت جشنواره www.fitf.theater.ir  است./ دبیرخانه سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.