اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

ترافیک سنگین در آزادراه کرج-تهران/بارش‌ها ادامه دارد

ترافیک سنگین در آزادراه کرج-تهران/بارش‌ها ادامه دارد

مرکز مدیریت راه‌های کشور از وجود تردد روان در محور کرج چالوس خبر داد.

طبق آخرین گزارش مرکز مدیریت راه‌های کشور، ترافیک در محور کرج-چالوس روان و بارندگی در این محور  و سایر محورهای البرز همچنان ادامه دارد.

همچنین ترافیک در آزادراه‌های قزوین-کرج و کرج-تهران در محدوده‌های پایانه کلانتری، مهر ویلا، ساسانی، پل کلاک و گرمدره سنگین است.

طبق اعلام رئیس پلیس راه البرز، برای تعطیلات پیش رو در محور کرج-چالوس محدودیت‌های ترافیکی در نظر گرفته شده و بر این اساس، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز یکشنبه (۵ آبان ماه) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ رضا گودرزی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز سه شنبه (۷ آبان ماه) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

این مقام انتظامی اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه(۱۰ آبان ماه)تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه (۱۱آبان ماه)از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد  انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه (۱۰آبان ماه) تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه (۱۱آبان ماه)  از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود./ ایسنا

کپی