زیر ساخت کسب و کارهای حوزه فاوا فراهم می شود

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 511097

معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه شاهد نشانه‌های روشنی از انقلاب صنعتی چهارم و اقتصاد دیجیتال در کشور هستیم، گفت: زیرساخت‌های پایه‌ای مورد نیاز کسب و کارهای IT و استارت‌آپها فراهم می‌شود.

حمید فتاحی گفت: اتفاقاتی که در کشور در حوزه استارت‌آپ‌ها رخ داده و دانش بومی، امکانات و بسترهایی که در حوزه صادرات این کسب و کارها صورت گرفته است باعث شده ما در حوزه زیرساخت‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات کشور، شاهد رشد باشیم و همگام با دنیا گام برداریم.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت به‌عنوان بخش تأمین‌کننده زیرساخت‌های اصلی مورد نیاز برای کسب و کارها، تمام توان و سرمایه‌گذاری خود را در این خصوص صرف کرده و انتظار می‌رود این امر به بهترین شکل محقق شود.
فتاحی گفت: برای توسعه بازار IT باید زیرساخت‌های پایه‌ای مورد نیاز کسب و کارهای IT فراهم شود و به حداکثر پایداری و کیفیت برسد.
معاون وزیر ارتباطات تأکید کرد: انجام تعرفه‌گذاری و رگولاتوری در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور، باعث حذف واسطه‌ها و قوانین دست و پاگیر که دامن گیر این حوزه بوده، شده و بخش اصلی آن در حوزه زیرساخت نمود یافته است.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.