در نبرد اقتصادی هستیم که نیاز به سازندگی و توسعه اقتصادی کشوری ضروری است/ تا رفع محرومیت از چهره کهگیلویه و بویراحمد سپاه دست از کار و تلاش بر نمی‌دارد

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پیش از ظهر امروز (پنج شنبه) در بازدید از پروژه ملی پاتاوه - دهدشت گفت: کشور در شرایط سرنوشت‌سازی قرار دارد. در نبرد اقتصادی هستیم که نیاز به سازندگی و توسعه اقتصادی کشوری ضروری است.

کشور در شرایط سرنوشت‌سازی قرار دارد

فرمانده کل سپاه هدف از سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد را بازدید از پروژه‌های زیرساختی تعریف شده عنوان و تصریح کرد: امروز از پروژه پاتاوه به دهدشت، خط انتقال آب چرام، لنده و سوق و همچنین محور گچساران به چرام، سد تنگ سرخ و بسیاری پروژه‌های دیگر بازدید می‌کنیم.

وی در خصوص پروژه ملی پاتاوه به دهدشت افزود: علی‌رغم سختی کار، محور پاتاوه - دهدشت تا اواسط تابستان 99 به بهره‌برداری می‌رسد، میزان پیشرفت کار این پروژه 83 درصد است.

سرلشکر سلامی به افتتاح 1125 پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی در استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: تا رفع محرومیت از چهره کهگیلویه و بویراحمد سپاه دست از کار و تلاش بر نمی‌دارد.

فرمانده کل سپاه گفت: در صورت تایید مجوز از سوی وزارت دفاع، سپاه در ساخت یک بیمارستان درمانی در استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام خواهد کرد.

وی از تجهیز کلینیک درمانی سپاه یاسوج خبر داد و عنوان کرد: بر اساس فرمان مقام معظم رهبری علاوه بر مقابله با تهدیدات،  برای سازندگی و رفع محرومیت در کشور تلاش می‌کنیم و نهضت رفع محرومیت در کشور تا رسیدن به فرجام خوش ادامه دارد.

جاده پاتاوه-دهدشت 136 کیلومتر طول دارد که با افتتاح و بهره برداری از این پروژه شاهد کاهش 200 کیلومتری مسیر مرکز کشور به بنادر جنوبی هستیم و بیش از 100 روستا در مسیر این پروژه نیز از نعمت راه ارتباطی مناسب و آسفالته برخوردار می‌شوند.

دشمنان برای مقابله با ملت ایران علائم حیاتی ندارند

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دشمنان برای مقابله با مردم ایران علائم بالینی حیاتی ندارند، گفت: هم در مقابل دشمن و هم در مقابل مشکلات مردم تا آخر ایستاده ایم و مردم را تنها نمی گذاریم همانطور که مردم ما را تنها نگذاشته اند و تکیه گاه ما برای نبرد با دشمن آنها هستند.

به گزارش ایسنا،‌ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه امروز (پنج‌شنبه) در آیین افتتاح مصلی نماز جمعه شهر پاتاوه در جمع مردم استان کهگیلویه و بویراحمد آنان را مردمی وفادار، ولایی، عاشق وطن و عاشق اسلام دانست و اظهار کرد: خدمت به شما مردم بزرگ‌ترین افتخار ماست.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ما سرنوشت سختی را پشت سر گذاشته‌ایم، افزود: خدا را شکر می‌کنیم که همه جا دشمن‌مان را خوار و ذلیل کرده‌ایم، نه فقط شکست داده‌ایم بلکه ذلیل و عاجز شده‌اند.

وی افزود: دشمنان در بیرون از مرزها، در مرزها، در دریاها، آسمان‌ها و هر کجا که بودند تهدیدشان کردیم و سر جایشان نشستند و فهمیدند که نباید با این ملت دست و پنجه نرم کنند، اما ما به این دشمن اکتفا نکردیم و علاوه بر آمریکا، اسرائیل غاصب ، انگلیس و متحدان و مزدوران آنها، با فقر و محرومیت هم می‌جنگیم و آنها را هم دشمن ملت ایران می‌دانیم.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه ما اجازه نمی دهیم هیچ دشمنی نگاه چپ به این سرزمین داشته باشد، اظهار کرد: دشمن هم می داند که باید سلاحش را زمین بگذارد و دستانش را به نشانه تسلیم در مقابل ملت ایران بالا ببرد؛ درود خداوند بر اراده این ملت که با اطاعت از رهبرشان باشکوه‌ترین حماسه های تاریخ را خلق کردند.

وی در ادامه تصریح کرد: اکنون دشمنان را می‌بینیم که چگونه سلاح‌هایشان و مغزهایشان از کار افتاده و قلبشان متوقف شده و برای مقابله با مردم ایران علائم بالینی حیاتی ندارند، اما این کافی نیست.

فرمانده کل سپاه یادآور شد: ما احساس می کنیم که در میان مردم زنده‌ایم و حیات و عزت ما از ملت ما است؛ چرا که این ملت نشان داد هر چه دشمن بیشتر فشار می آورد، او بیشتر موفق می شود؛ ما در تحریم بیشتر ساختیم و بیشتر به فکر مردمان فقیر و محروممان بودیم و یاد گرفته ایم برای مردم خدمت صادقانه و بی منت کنیم و حتی منت مردم را بکشیم.

وی تصریح کرد: هم در مقابل دشمن و هم در مقابل مشکلات مردم تا آخر ایستاده ایم و مردم را تنها نمی گذاریم همانطور که مردم ما را تنها نگذاشته اند و تکیه گاه ما برای نبرد با دشمن آنها هستند.

فرمانده کل سپاه در پایان با تشکر صمیمانه از کسانی که برای محرومیت‌زدایی تلاش می‌کنند خاطرنشان کرد: ما فرستادگان رهبری معظم انقلاب هستیم همین دو هفته پیش به ما فرمان دادند که مشکلات شما را تا آنجا که می‌توانیم برطرف کنیم. هر چه امروز ساخته می‌شود از آن قلب نورانی است چرا که دغدغه مقام معظم رهبری پیشرفت و رفاه و عزت و سربلندی ملت است.

 

دشمنان‌مان را در دریاها و آسمان‌ها خوار و ذلیل‌ کرده‌ایم 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خدا را شکر می‌کنیم که همه جا دشمن‌مان را خوار و ذلیل کرده‌ایم، نه فقط شکست داده‌ایم بلکه ذلیل و عاجز شده‌اند.

به گزارش تسنیم، سردار سرلشکر حسین سلامی در آئین افتتاح مصلی نماز جمعه شهر پاتاوه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد را مردمی وفادار، ولایی، عاشق وطن و عاشق اسلام دانست و اظهار داشت: خدمت به شما مردم بزرگ‌ترین افتخار ما است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ما سرنوشت سختی را پشت سر گذاشته‌ایم، افزود: خدا را شکر می‌کنیم که همه جا دشمن‌مان را خوار و ذلیل کرده‌ایم، نه فقط شکست داده‌ایم بلکه ذلیل و عاجز شده‌اند.

سلامی گفت: دشمنان در بیرون از مرزها، در مرزها، در دریاها، آسمان‌ها و هر کجا که بودند تهدیدشان کردیم و سر جایشان نشستند و فهمیدند که نباید با این ملت دست و پنجه نرم کنند اما ما به این دشمن اکتفا نکردیم و علاوه بر آمریکا، اسرائیل، انگلیس و متحدان و مزدوران آنها، با فقر و محرومیت هم می‌جنگیم و آنها را هم دشمن ملت ایران می‌دانیم.

وی با بیان اینکه من برای بوسیدن خاک کف پای شما ملتی که برای اربعین امام حسین(ع) عاشقانه و مشتاقانه راه‌های سخت را پیموده‌اید به اینجا آمده‌ام، ابراز کرد: امروز حضور در جمع شما مردمانی که مثل طبیعت این سرزمین سرافراز، سربلند و برافراشته هستید برای بنده افتخاری فراموش‌ناشدنی است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز ما می‌بینیم که چگونه سلاح‌ها و مغزهای دشمنان از کار افتاده، قلب‌هایشان متوقف شده است و نمی تپد و برای مقابله با شما علائم بالینی حیاتی ندارند اما این کافی نیست.

سلامی با بیان اینکه ما احساس می‌کنیم در میان مردم زنده‌ایم و وقتی در میان شما هستیم نفس می‌کشیم و حیات و عزت داریم، خاطرنشان کرد: عزت ما از ملت ما است چون این ملت نشان داد هر چه دشمن بیشتر فشار می‌آورد ملت بیشتر موفق می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه ما در تحریم بیشتر ساختیم و بیشتر به فکر مردمان فقیر و محروممان بوده‌ایم، گفت: ما یاد گرفته‌ایم که باید برای مردم صادقانه، خالصانه و بی‌منت خدمت کنیم و منت مردم را هم بکشیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شما ملت ایران روی چشمان ما و در قلب‌های ما جا دارید، تأکید کرد: ما بدون شما زنده نمی‌مانیم اما تا آخر ایستاده‌ایم و امروز شما مثل سروهای بلند سرافراز، باآبرو و عزیز هستید که هیچ بیگانه‌ای در سرزمین‌تان راهی ندارد.

سلامی با تقدیر از همه کسانی که در راه خدمت به مردم تلاش می‌کنند، گفت: رهبر معظم انقلاب دو هفته پبش به ما فرمان داد مشکلات شما را هر چه می‌توانیم حل کنیم بنابراین ما فرستادگان رهبر معظم انقلاب هستیم و از طرف ایشان آمده‌ایم.

وی با بیان اینکه هر آنچه ساخته می‌شود از اراده و آن قلب نورانی سرچشمه می‌گیرد و ما ابزار هستیم، خاطرنشان کرد: اراده از آن ولی خدا است که دغدغه او پیشرفت و عزت این جامعه و رفاه، امنیت و سربلندی این ملت است بنابراین ما تا آخر با شما هستیم.

 

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.