نماینده حقوقی سازمان غذا و دارو درباره حواشی جلسه دادگاه روز گذشته شبنم نعمت‌زاده گفت:آقای دکتر رزازان، قبلا از این پرونده عزل شده‌اند و در زمینه این پرونده سمتی ندارند و این موضوع را در جلسه دادگاه نیز اعلام کردم.

عباس آبادی در واکنش به برخی حواشی منتشر شده و اظهارات روز گذشته شبنم نعمت‌زاده در جلسه رسیدگی به اتهامات دارویی‌اش، گفت: در تاریخ اول آبان ماه در دادگاه شرکت دارویی رسا فارمد، خانم شبنم نعمت‌زاده طبق روال جلسه قبل اقدام به ایراد شبهه مبنی بر عدم صلاحیت نمایندگان سازمان غذا و داروی حاضر در دادگاه کرده و متواتراً اعلام کرد که نماینده سازمان غذا و دارو، آقای دکتر رزازان است و افراد حاضر، نماینده سازمان نیستند و از دانشگاه علوم پزشکی البرز آمده‌اند.
 
وی افزود: قاضی دادگاه در عین تذکری مبنی بر تایید اصالت نمایندگان حضوری، خواستار توضیح نمایندگان سازمان غذا و دارو در این باره شد.
 
وی ادامه داد: برخلاف آنچه به صورت ناقص و تحریف شده در برخی اخبار و رسانه‌ها آمده است، خانم نعمت‌زاده در جلسه روز گذشته دادگاه مدعی بود که آشنایانشان چهارشنبه صبح در سازمان غذا و دارو حضور داشته و متوجه عزل آقای رزازان نشده‌اند و بر همین اساس هم هویت نمایندگان سازمان حاضر در جلسه دادگاه را زیر سوال برد.
 
عباس آبادی ادامه داد: در واکنش به این اظهارات، بنده در جلسه روز گذشته دادگاه اعلام کردم که حضور اقوام شما در سازمان و بررسی نماینده حقوقی سازمان توسط شما کذب است و آن مدیر که قبلا در پرونده در مرحله دادسرا نماینده سازمان غذا و دارو بوده‌اند، عزل شده‌اند. همچنین اضافه کردم که چهارشنبه گذشته نامه جدیدی از طرف وزارت بهداشت زده شده و مجددا ما را به عنوان نمایندگان حقوقی سازمان در جریان رسیدگی به این پرونده معرفی کرده‌اند.
 
نماینده حقوقی سازمان غذا و دارو در جریان رسیدگی به تخلفات دارویی شبنم نعمت‌زاده تاکید کرد: آقای دکتر رزازان، قبلا از این پرونده عزل شده‌اند و در زمینه این پرونده سمتی ندارند و این موضوع را در جلسه دادگاه نیز اعلام کردم./ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.