ضاربی که هنگام رانندگی جان خبرنگار کرمانشاهی را گرفته بود ، وقتی قصد فرار از صحنه جرم را داشت با قمه به سمت ماموران پلیس حمله کرد .

جزئیات تصادف مرگبار خبرنگار کرمانشاهی/ ضارب «قمه کش» با قید وثیقه آزاد شد!

 روز گذشته (30 مهرماه) خبر تصادف و فوت سرکار خانم «حدیث جمشیدی» خبرنگار کرمانشاهی به سرعت در رسانه‌ها منتشر شد. وی سابقه همکاری با بسیاری از رسانه‌های انقلابی را در رزومه خبر خود داشت و مدتی را نیز با دفتر خبرگزاری فارس از کرمانشاه همکاری کرده است.

---


مرگ ناگهانی این خبرنگار بسیاری را شوکه کرد. در همین خصوص «طاهری» جانشین بسیج رسانه استان کرمانشاه، جزئیات بیشتری از این حادثه را با خبرنگار فارس در میان گذاشت.

وی گفت: ظهر چهارشنبه هفته گذشته ( 24 مهرماه)، حوالی ظهر خانم جمشیدی در بلوار شهید بهشتی مقابل دفتر بسیج رسانه حضور دارند که یک خودروی 405 با سرعت با ایشان برخورد می‌کنند، گویا ضارب پیش از زیر کردن ایشان در حال فرار بوده و بالاتر با یک خودروی دیگر تصادف کرده و به همین منظور کنترلی روی ماشین نداشته است.

همکاری مرحومه جمشیدی در خصوص اهدای عضو این خبرنگار هم گفت: او قبلاً فرم اهدای عضو را پر کرده بود، دیروز بعد از اینکه ایشان به کما رفتند و فوت شدند، برای اهدای عضو به تهران منتقل شدند تا از این طریق به افرادی که به عضو نیاز دارند جان دوباره ببخشند.

از سوی دیگر، «علی اشرف قلی‌پور»، دایی متوفی نکته قابل تامل‌تری را با خبرنگار فارس در میان گذاشت. او گفت: ضارب پس از تصادف با مرحومه جمشیدی، از صحنه متواری شد و نیروی انتظامی در حوالی میدان نفت خودرو را متوقف کرد که راننده خودرو با سلاح سرد به افسران پلیس حمله ور شد، در نهایت ضارب توسط نیروهای پلیس خلع سلاح و بازداشت شد.

وی افزود: اما ضارب، پس یک تصادف، زیرگرفتن خانم جمشیدی و در نهایت قمه کشی با قرار وثیقه آزاد شده است!/ فارس

 

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.