نقشه شوم زوج جوانی که پسر 15 ساله ای را در زاهدان به گروگان گرفته بودند ودر قبال آزادیش درخواست یک میلیارد تومان پول کرده بودند ، ناکام ماند.

سردار"محمد قنبری" فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان ر، گفت: ساعت 16:00 عصر روز هفتم مهرماه سال جاری یک فقره آدم ربایی در محدوده خیابان انقلاب شهر زاهدان به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام و بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی برای بررسی موضوع وارد عمل شد.

---

وی افزود: در بررسی اظهارات شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد، نوجوانی 15 ساله توسط سرنشینان یک دستگاه پژو 405 در محدوده خیابان انقلاب ربوده شده است.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: آدم ربایان ساعتی پس از گروگانگیری با خانواده این فرد تماس گرفته و مبلغ یک میلیارد تومان برای رهایی او مطالبه کردند.

سردار قنبری تصریح کرد: در ادامه این عملیات کارآگاهان پلیس با استفاده از شیوه های نوین پلیسی به سرنخ هایی از تبانی زوجی جوان از بستگان فرد ربوده شده با آدم ربایان دست یافتند و با هماهنگی مقام قضائی آنها را دستگیر کردند.

وی بیان داشت: متهمان ابتدا منکر دست داشتن در ماجرای آدم ربایی بودند اما در بازجویی های علمی کارآگاهان پلیس به طراحی نقشه آدم ربایی اعتراف و اعلام کردند با توجه به طلبی که آدم ربایان از این زوج جوان داشتند با همکاری آنها نقشه آدم ربایی را با همدستی 3 نفر دیگر کشیدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان، گفت: در ادامه ماجرا محل نگهداری فرد ربوده شده در شهرستان خاش شناسایی که تیم های ویژه پلیس آگاهی بلافاصله وارد عمل شدند و یکی دیگر از عاملان این آدم ربایی را دستگیر کردند و دیگر اعضای این باند با تنگ شدن عرصه بر خود، فرد ربوده شده را در منطقه "پشت کوه" صحیح و سالم رها کردند.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند ، خاطر نشان کرد: سلب آسایش و امنیت شهروندان، خط قرمز پلیس است و همکاران من بدون چشم‌پوشی با تمامی افرادی که به هر نحو، زمینه ناامنی روانی و اجتماعی را فراهم کنند مقتدرانه برخورد خواهند کرد.#پلیس

 

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.