پرافتخارترین تنیسور دنیا دلیل عدم حضورش در مراسم ازدواج رقیب اسپانیایی‌اش را توضیح داد.

سه روز پیش رافائل نادال ستاره تنیس اسپانیا هم به جمع ورزشکاران متأهل جهان پیوست و با نامزد خود مری پره‌یو ازدواج کرد.

پیش از این مراسم در شهر مایورکای اسپانیا، زادگاه نادال برگزار شد، برخی رسانه از دعوت شدن 350 میهمان به این مراسم خبر دادند که برخی از آنها هم‌رشته‌ای‌های نادال از جمله هم‌تیمی‌های او در تیم تنیس دیویس اسپانیا، کارلوس مویا، داوید فرر و فلیسیانو لوپس بودند. برخی رسانه‌ها هم مدعی شدند که نام راجر فدرر، رقیب سوئیسی نادال هم در فهرست میهمانان قرار داشته است.

مراسم ازدواج نادال برگزار شد اما در این مراسم خبری از فدرر نبود که این موضوع برای خیلی‌ها تعجب‌آور بود. فدرر اما دلیل اینکه چرا در این مراسم حضور نداشت را توضیح داد.

فدرر در نشست خبری خود پیش از شرکت در تورنمنت تنیس اوپن بازل سوئیس درباره غیبتش در مراسم ازدواج نادال گفت: من به این مراسم دعوت نشده بودم و البته انتظارش را هم نداشتم. درست است که رابطه من و او خوب است اما برای مراسمی مانند مراسم ازدواج شما افرادی را دعوت می‌کنید که می‌‌خواهید بیشتر وقت‌تان را با آنها سپری کنید. به همین دلیل من هیچ مشکلی در دعوت شدنم به این مراسم نمی‌بینم.

فدرر با بیان اینکه پیش از این مراسم به نادال تبریک گفته است، ادامه داد: من به نادال بابت ازدواجش تبریک گفتم. البته می‌دانستم که او فوراً به من جواب نخواهد داد چون کارهای مهمتری برای انجام دادن داشت، مانند برگزار مراسم. برای او خیلی خوشحالم و امیدوارم که او روزهای فوق‌العاده‌ای پیش رو داشته باشد.

بیشتر بخوانید

تصویری از مراسم ازدواج رافائل نادال

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.