دانش‌آموزی که با آوردن یک اسلحه به کلاس قصد خودکشی در مقابل همکلاسی‌هایش را داشت، با اقدام به موقع معلم ورزش ناکام ماند.

اقدام جسورانه معلم شجاع در خلع سلاح دانش آموز مسلح+ فیلم// ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام جسورانه و به موقع معلم ورزش دبیرستانی در منطقه پورتلند ایالت اورگن آمریکا را به تصویر می‌کشد. پس از آنکه یکی از دانش‌آموزان با حمل اسلحه به داخل کلاس قصد خودکشی در مقابل همکلاسی‌هایش را داشت، این معلم جوان وارد عمل شد و در اقدامی مناسب این جوان را ناکام گذاشت.  

ویدئویی که توسط دوربین مداربسته این دبیرستان تهیه شده جزئیات این حادثه را نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که " آنگل گرانادوس دیاز" ۱۸ ساله با اسلحه‌ای در دست  قصد وارد شدن به کلاس را دارد معلم ورزش او "کیانون لووه" ۲۷ ساله در مقابل درب کلاس سد راه او شده و این جوان را به داخل راهروی دبیرستان هدایت می‌کند.

در حالی که یکی دیگر از معلمان با شنیدن سر و صدا قصد ورود به کلاس را دارد با مشاهده همکارش و این دانش آموز راهرو را ترک می‌کند. لحظاتی بعد و در حالی که این معلم ورزش شجاع، دانش‌آموز هیجان زده را آرام کرده است بار دیگر همکار کیانون وارد راهرو شده و اسلحه را از دست دانش‌آموز می‌رباید. این ویدئو نشان می‌دهد سپس معلم ورزش در اقدامی حرفه‌ای با در آغوش گرفتن این دانش‌آموز تلاش می‌کند تا خشم او را فرو نشانده و او را آرام کند.

 

 بنا به گزارش رسانه‌های آمریکایی این دانش‌آموز که دچار مشکل روانی بود، پس از جر و بحث با دوستانش قصد داشت تا در داخل کلاس و با انجام خودکشی به زندگی‌اش پایان دهد.  

گفتنی است؛ در این حادثه هیچ تیراندازی انجام نشد./ میزان

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.