وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز به منظور حضور در آیین گشایش هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز به این شهر سفر کرد.

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که صبح امروز به منظور حضور در آیین گشایش هفدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز به این شهر سفر کرد، در بدو ورود در جمع خبرنگاران گفت: این نمایشگاه در اقتصاد نشر و ترویج کتاب و کتابخوانی نقش موثری داشته است.

سیدعباس صالحی در ادامه افزود: نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز مهمترین نمایشگاه کتاب بعد از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در کشور به شمار می‌آید.

وی تصریح کرد: امسال علاوه بر برگزاری این نمایشگاه به طور همزمان، هفتمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌های دیجیتال تبریز نیز برگزار می‌شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به پرسشی درباره ساماندهی مد و لباس هم گفت: بر اساس قانون مد و لباس که دبیرخانه آن در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مستقر است، برابر مقررات و موازین تعیین شده این موضوع به صورت جدی دنبال می‌شود.

وی در عین حال تاکید کرد: بر این اساس وظایف هر یک از اصناف در  این زمینه از سوی قانونگذار تعیین شده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز به منظور حضور در آیین گشایش هفدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز به این شهر سفر کرده و دیدار با امام جمعه این شهر و بازدید از کتابخانه مرکزی تبریز از جمله برنامه‌های وی در این سفر یک روزه است./ایلنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.