تجربه خواب آرام با حلقه هوشمند

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 509886

حلقه هوشمند Thim ریشه مشکلات بی‌خوابی و کم خوابی را ردیابی کرده و در مدت زمانی بسیار کوتاه، خوابی سرشار از آرامش و باکیفیت را به کاربران هدیه می‌دهد. این حلقه هوشمند که درهنگام خواب توسط کاربر پوشیده می‌شود، مدت زمان خواب و بیداری در طول خواب شبانه را رصد کرده و اطلاعات و داده‌های ثبت شده را از طریق تلفن همراه به کاربران ارسال می‌کند.

این سیستم همچنین با شیوه بازآفرینی خواب مشکلات خواب کاربران را تحت درمان قرار داده و آن را برطرف می‌کند. به محض قرارگیری انگشتر در دست و تنها سه دقیقه پس از خواب کاربر، لرزشی بسیار ظریف در انگشت دست کاربر احساس شده و به آرامی وی را بیدار می‌کند. با ادامه این روند بدن شرطی شده و طبق گفته متخصصان بالینی به سهولت می‌تواند زمان خواب و بیداری خود را تحت کنترل بگیرد.
کاربران قادرند با ردیابی ریشه مشکلات، به گونه‌ای آگاهانه کیفیت خواب خود را آنالیز کرده و با پزشک متخصص خود درمیان بگذارند. این فناوری هر شب نمره‌ای از کیفیت خواب را به کاربر ارائه داده و الگوریتمی از پروسه خواب را برای وی تنظیم می‌کند. این الگوریتم توسط محققان متخصص در کلینیک‌های خواب مورد ارزیابی قرار گرفته و ریشه مشکلات خواب کاربر مورد بررسی قرار می‌گیرد.
یکی دیگر از مؤلفه‌های کاربردی این فناوری لرزش صبحگاهی آن است. به محض روشن شدن هوا و فرا رسیدن زمان بیداری این سیستم لرزش بسیار ظریفی را در انگشت دست کاربر ایجاد کرده و با این اقدام وی را از خواب بیدار می‌کند. این رویه با گذشت زمان آرامش بی‌نظیری را به کاربر هدیه کرده و کسالت و بی‌تحرکی در هنگام بیدار شدن را برای همیشه رفع می‌کند. قیمت حلقه هوشمند Thim در حال حاضر در وب سایت‌های عمومی 199 دلار امریکا است.

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.