رئیس پلیس راه راهور ناجا خبرداد

تخلیه 90 درصد از بار ترافیکی در مرزهای شملچه، چذابه و خسروی

اجتماعی /
شناسه خبر: 509839

رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: حدود 90 درصد از بار ترافیکی در مرزهای شملچه، چذابه و خسروی تخلیه شده است.

سردار سید تیمور حسینی، درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای منتهی به مرزهای چذابه، شملچه، مهران و خسروی اظهار داشت: در حال حاضر از شدت تردد بازگشت زوار کاسته شده ولی به هر حال تردد پرحجم و روان زوار از پایانه‌های مرزی به سمت داخل کشور را در استان‌های خوزستان، کرمانشاه، ایلام و استان‌های همجوار شاهد هستیم.

رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: در حال حاضر از شدت تردد زوار در مرزهای چذابه، شلمچه، خسروی و مهران کاسته شده اما کماکان ترافیک پرحجم و روان را در محورهای خوزستان، کرمانشاه و ایلام شاهد هستیم.

رئیس پلیس راه راهور ناجا با بیان این مطلب که از ساعت 10 صبح امروز یکطرفه شدن محور مهران به ایلام مرتفع شد، تصریح کرد: هم اکنون در هیچ نقطه هیچ محدودیت ترافیکی برقرار نیست.

وی به تخلیه بار ترافیکی در مرزهای چهارگانه اشاره و اعلام کرد: حدود 90 درصد از بار ترافیکی  در مرزهای شملچه، چذابه و خسروی تخلیه شده است؛ پارکینگ‌های موجود در مرز مهران نیز تا حدود 75 درصد تخلیه شده و کماکان 20 تا 25 درصد خودروها باقی است و پیش‌بینی می‌شود طی امروز و فردا باقی زوار به کشور بازگردند.

سردار حسینی با اعلام این مطلب که اتوبوس به میزان کافی در هر چهار مرز مستقر است به وقوع تصادفات اشاره و بیان داشت: متاسفانه بیش از 65 درصد تصادفات به دلیل خستگی و خواب‌آلودگی و انحراف به چپ رخ داده است؛ بنابراین از زوار درخواست می‌‌کنیم که بعد از استراحت کافی و با رعایت قوانین و مقررات اقدام به رانندگی کنند.

وی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در این خصوص که ماموران پلیس راه تا چه زمانی در مرزها حضور خواهند داشت خاطرنشان کرد: ماموران پلیس راه تا عادی شدن وضعیت ترافیک و تخلیه کامل پایانه‌های مرزی از زوار و خودروها در مرزهای چذابه، شلمچه،‌ مهران و خسروی حضور فعال خواهند داشت./فارس

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.