ترامپ ، هیلاری کلینتون را حقه باز خواند

بین الملل /
شناسه خبر: 509681

ترامپ بار دیگر در توئیت خود هیلاری کلینتون را حقه باز خواند و تاکید کرد که او دوباره دست به کار شده است تا وی را بدنام کند.

پس از آنکه هیلاری کلینتون، نامزد سابق دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ میلادی نامزد حزب سوم در آن انتخابات را یک امتیاز و سرمایه روسی توصیف کرد، رئیس جمهور کنونی آمریکا به شدت از حزب دموکرات و هیلاری کلینتون انتقاد کرده و با طعنه تاکید کرد که دموکرات‌ها در حال حاضر بیش از هر وقت دیگری به یک حزب سبز نیاز دارند.

 به نقل از پایگاه هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توئیتی به مناقشه کنونی که توسط هیلاری کلینتون به راه افتاده پرداخت. کلینتون روز جمعه تاکید کرده بود که جیل استین در جریان انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ میلادی به نمایندگی از روسیه و یا برای کمک کردن به روسیه در راستای مداخله در انتخابات فعالیت می‌کرد.

استین به کسب آرایی که ممکن بود کلینتون بتواند آنها را به دست آورد متهم شده است.

ترامپ در این توئیت نوشت "هیلاری کلینتون حقه باز" جیل استین طرفدار محیط زیست، قابل احترام و نامزد حزب سبزها را یک "امتیاز و سرمایه روسی" توصیف کرده است. دموکرات‌ها با توجه به برنامه محیط زیستی فاجعه آمیزشان در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری به یک حزب سبز نیاز دارند.

علی رغم توافق دموکرات‌ها در روز جمعه کلینتون این جنجال را به وجود آورد و گفت: استین یک امتیاز و سرمایه برای روس‌ها بوده و تولسی گابارد نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ میلادی توسط روسیه آماده  شده تا به عنوان نامزد حزب سوم وارد عمل شود.

ترامپ در توئیت خود به استین به عنوان یک فعال محیط زیست قابل احترام اشاره کرد در حالیکه استین منتقد صریح رئیس جمهور و دولتش است.

ترامپ در این توئیت همچنین بار دیگر کلینتون را به خاطر اتهاماتش علیه استین و گابارد محکوم کرد و نوشت: اکنون هیلاری "حقه باز" مجددا دست به کار شده، او تولسی گابارد را یک حامی روسیه و جیل اسین را یک امتیاز و سرمایه روس خطاب می‌کند و همانطور که شنیده‌اید من را نیز یک "عاشق بزرگ روسیه" توصیف کرده است. در حقیقت من مردم روسیه را دوست دارم. من تمامی مردم را دوست دارم، هیلاری "دیوانه" شده است./ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.