موبایل قاپ سابقه دار گرفتار شد

حوادث /
شناسه خبر: 509515

سارق سابقه دار به اتهام سرقت موبایل قاپی در محدوده کلانتری تهران نو به دام افتاد.

موبایل قاپی سارق سابقه دار به وسیله موتورسیکلت‌های سرقتی  سرهنگ رسول بهرامی رئیس کلانتری 128 تهران نو  با اشاره به سارق حرفه‌ای گفت: با دریافت چند شکایت مبنی بر اینکه سارق حرفه‌ای که به تازگی از زندان آزاد شده است، تردد‌های مشکوکی دارد، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه تیمی از ماموران کلانتری مدتی رفتار متهم را تحت مراقبت‌های ویژه قرار دادند، گفت: تحقیقات مقدماتی نشان از این داشت که متهم با موتورسیکلت‌های سرقتی در شب هنگام و با استفاده از تاریکی هوا،دست به موبایل قاپی می زند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در پایش‌های اطلاعاتی مشخص شد که به مدت یک ماه است که متهم از زندان رهایی پیدا کرده است و در آخرین دستگیری اش به جرم سرقت موتورسیکلت توسط ماموران کلانتری ۱۰۴ عباس آباد دستگیر و روانه زندان شده بود.

بازرسی از مخفیگاه چه نتیجه‌ای داشت؟

کلانتر محله تهران نو با اشاره به اینکه متهم مرتکب جرائم مختلفی از قبیل سرقت موتورسیکلت، مواد مخدر و موبایل قاپی شده است، ادامه داد: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری و بازرسی از مخفگیاهش گرفته شد.

سرهنگ بهرامی بیان کرد: ماموران عملیات کلانتری موفق شدند علاوه بر دستگیری وی در بازرسی از مخفیگاهش تعداد ۳ دستگاه موتورسیکلت سرقتی کشف کنند.

رئیس کلانتری ۱۲۸ تهران نو افزود: متهم به موبایل قاپی با موتورسیکلت‌های سرقتی در یک ماه اخیر اعتراف و تحقیق از متهم ادامه دارد./ باشگاه خبرنگاران

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.