اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

ترافیک جاده های شمال شروع شد

ترافیک جاده های شمال شروع شد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از ترافیک سنگین و نیمه‌سنگین در جاده‌های منتهی به شمال کشور خبرداد.

سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به ترافیک سنگین و نیمه‌سنگین در جاده‌های منتهی به شمال کشور، گفت: اغلب تصادفات به وقوع پیوسته در استانهای غربی و جنوبی به دلیل خستگی و خواب‌آلودگی بوده است.
 
 رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور  درباره آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی به مرزهای چهارگانه (مهران، شلمچه، چزابه و خسروی) اظهار کرد: ترافیک در مسیر رفت و برگشت محور مهران به ایلام محدوده‌های کنجان‌چم، کمربندی مهران، صالح‌آباد و تونل آزادی به صورت مقطعی سنگین و نیمه‌سنگین است.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ادامه داد: ترافیک از سمت محور ایلام به ایوان، سرابله، حمیل، اسلام‌آباد و کرمانشاه پرحجم و در مقاطعی نیمه‌سنگین است.
 
وی تصریح کرد: ترافیک در مسیرهای رفت و برگشت محورهای خرمشهر ـ شلمچه، حمیدیه ـ بستان و بستان ـ چزابه روان است.
 
این مقام انتظامی با اشاره به ترافیک پرحجم و روان در محورهای کرمانشاه ـ ایلام و اسدآباد به همدان، گفت: ترافیک در محور سرپل‌ذهاب به قصرشیرین و مرزخسروی در هر دو مسیر رفت و برگشت پرحجم و در برخی مقاطعی نیمه‌سنگین است.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور در توصیه مؤکد از رانندگان خواست، پس از استراحت کافی برای رانندگی اقدام کنند.
 
وی همچنین به ترافیک سنگین در محور قدیم تهران ـ بومهن محدوده پلیس‌راه جاجرود و محور کرج ـ چالوس در محدوده‌های کیلومتر یک تا هفت، آدران، عسل‌کوچ، سدکرج و تونل پنج اشاره و خاطرنشان کرد: ترافیک در مسیر جنوب به شمال جاده هراز و در محدوده‌های مبارک‌آباد، امام‌زاده هاشم، پلور، سه‌راهی لاسم، امام‌زاده علی، آبسک، تونل وانا، لاریجان و سه‌راهی چلاو سنگین و نیمه‌سنگین است.
 
این مقام پلیس راهور یادآور شد: ترافیک در مسیر فیروزکوه محدوده‌های گیلاوند، دماوند، پل سفید سنگین و نیمه‌سنگین و در محور قزوین ـ رشت محدوده ورودی شهر رودبار پرحجم است./خبرآنلاین 
کپی