پلیس هلند اعضای یک خانواده را در زیر زمین خانه ای روستایی پیدا کرد که در انتظار آخرالزمان هستند.

پلیس هلند

پلیس هلند از کشف پنج خواهر و برادر و مردی که به نظر می رسد پدرشان باشد، محبوس در زیرزمین خانه ای واقع در یک مزرعه در حومه یک روستا در شمال هلند خبر داد.

به گزارش رسانه های محلی این شش نفر نه سال گذشته را در «انتظار آخرالزمان» در انزوا زندگی می کرده اند. فرزندان این خانواده بین ۱۸ تا ۲۵ سال سن دارند.

آخر الزمان

طبق گزارش تلویزیون آر تی وی، پسر بزرگ خانواده از مزرعه می گریزد و به کلوپی شبانه در روستای مجاور می رود. این جوان بعد از سفارش و نوشیدن ۵ لیوان الکل، صاحبکلوپ  سر صحبت را با او که موهای بلند و ریش کثیف و ظاهری آشفته داشته است باز می کند. در این گفتگو، مرد جوان اعتراف می کند که تا به حال مدرسه نرفته و از زیرزمین خانه ای که در آن به مدت ۹ سال محبوس بوده فرار کرده است و نیاز به کمک دارد.

زندگی منزوی

به گزارش پلیس، علاوه بر این شش نفر، یک مرد ۵۸ ساله نیز در ارتباط با این مزرعه دستگیر شده است اما هنوز نقش او در انزواء ماندن این خانواده روشن نیست. پلیس در توییتر اعلام کرد که پرونده این خانواده در حال بررسی است و توضیح این نوع شیوه زندگی آنان هنوز ممکن نیست.

دهیار روستای روینرولد در یک نشست مطبوعاتی گفت که تا به حال این خانواده را ندیده بوده است و آنان از طریق کاشت سبزیجات در مزرعه کوچک جلوی خانه و نگهداری یک بز، روزگار خود را می گذارنده و با دنیای بیرون برای رفع نیازهای خود ارتباطی نداشته اند.

به گفته دهیار، مادر خانواده پیش از نقل مکان به این مزرعه درگذشته است.

برخی از رسانه های محلی گزارش دادند که خانواده در انتظار آخرالزمان بوده اند و از وجود انسان های دیگر در دنیا خبری نداشته اند.

پلیس این گزارشات را هنوز تایید نکرده است.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.