روباتی که در آغوش کاربران می خوابد

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 508832

روبات کوچک ویژه خواب Somnox یکی از جالب ترین ربات هایی است که تا کنون برای خواب افراد طراحی شده است. این روبات که مثل یک بالش کوچک است تجربه ای جالب را در اختیار کاربران می گذارد.

این روبات زیبا می تواند الگوی خواب شما را رصد کرده و درست بر اساس الگوی خواب شما تنظیم شود. سپس با شبیه سازی ریتم تنفس و خواب شما به شما در حین خواب آرامش دهد.

 

هدف اولیه روبات خواب کاهش استرس است. این ربات نمونه ای از روباتهای منعطف است که می تواند اانقلابی در این زمینه باشد. این روبات جالب می تواند توسط کودکان و بزرگسالان استفاده شود. حتی این روبات می تواند خواب نوزادان را تنظیم کند. به خصوص نوزادانی که شبها بسیار بد می خوابند یا چندین بار از خواب بیدار می شوند.

این محصول از ماده ای با کیفیت بالا ساخته شده است و اصلا سنگین نیست. در واقع این روبات از مواد ارگانیک ساخته شده و در نتیجه نوزادان نیز به راحتی در کنار این ربات جالب می خوابند. این روبات دارای یک قسمت شکم نرم است که به آرامی منبسط و منقبض می شود و سر و صدایی مانند یک هواکش ایجاد می کند.

 

می توانید برای روبات خود برنامه نیز تعیین کنید. یعنی ریتم تنفس این ربات بر اساس دلخواه شما خواهد بود. تجربه نشان داده بسیاری از خانواده ها با کمک این روبات جالب موفق شده اند به راحتی ربات را برای خواب بهتر فرزندان خود استفاده کنند.

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.