راه‌اندازی وب‌سایت موکب اشتغال محرومان

اجتماعی /
شناسه خبر: 508795

کمیته امداد امام خمینی(ره) سال‌ها است در راستای شعار دولت مبنی بر رفع فقر قدم برمی‌دارد و وظیفه اصلی خود را ایجاد بستری برای فقر زدایی می‌داند. این نهاد حمایتی تلاش می‌کند علاوه بر رسیدگی به اقشار آسیب پذیر و محروم جامعه، فرهنگ نیکوکاری و احسان را هم در جامعه ترویج دهد.

 در حال حاضر حدود پنج میلیون نفر تحت حمایت مستقیم و غیرمستقیم کمیته امداد قرار دارند. مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، با تأکید بر اینکه دغدغه امروز رهبر معظم انقلاب ایجاد اشتغال در کشور است، به «ایران» گفت: رهبر معظم انقلاب از سال 80 به بعد در چند نوبت در خصوص اشتغال توصیه‌های متعددی داشتند و همچنین عنوان کردند همان‌طور که در جنگ قرارگاه داشتیم برای حل معضل اشتغال نیز نیاز به قرارگاه داریم. وی با اشاره به اینکه بخش اعظمی از سیاست‌های این نهاد حمایتی به ایجاد اشتغال اختصاص داده شده، افزود: راه‌اندازی وب سایت موکب اشتغال محرومان یکی از همین سیاست هاست و امیدواریم بتوانیم با کمک و مشارکت مردم برخی از مشکلات محرومان را در حوزه اشتغال برطرف کنیم.
وی توضیح داد: واژه موکب همه را به یاد اربعین می‌اندازد، نامگذاری وب سایت اشتغال محرومان به‌عنوان موکب جرقه‌ای است که بابی در قالب پروژه‌ای باز خواهد کرد تا مردم و خیران وارد صحنه شوند. در واقع این وب سایت، فضایی برای تجمیع خادمینی است که می‌خواهند در اشتغال محرومان کمک کنند. 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.