پاسخ معزی به دروغ کیهان

سیاسی /
شناسه خبر: 508714

معاون ارتباطات دفتر رییس جمهوری در واکنش به تخریب‌های صورت گرفته علیه دولت تاکید کرد: اصرار برایجاد شکاف میان کارگزاران و نهادهای انقلابی، مصداق اقدام علیه امنیت ملی است. درکنار دلسوزان واقعی نظام و ایران، گام دوم انقلاب را محکم‌تر برخواهیم داشت.

«علیرضا معزی» در رشته توییتی با اشاره به مطالب توهین آمیز روزنامه کیهان علیه او؛ نوشت: «برادر «کیهان» در مطلبی سراسر توهین و افترا حقیر را مورد لطف قرار داده که البته از این دوستان، توقعی جز این هم نیست؛ این بهتان عجیب که من منتقدان دولت را «سگ» خطاب کرده باشم فقط از همان ذهن‌های مشوشی برمی‌آید که ملت را به آزاده و قربانی تقسیم می‌کنند.

وی در ادامه توییت خود یادآور شده است: همین نگاه که حیاتش در دوقطبی‌سازی و قرار دادن مردم در برابر مردم است مرا به هتک سپاه پاسداران و نهادهای انقلابی متهم می‌کند. اصرار برایجاد شکاف میان کارگزاران و نهادهای انقلابی، مصداق اقدام علیه امنیت ملی است. درکنار دلسوزان واقعی نظام و ایران، گام دوم انقلاب رامحکم‌تربرخواهیم داشت.

به گزارش ایرنا، روزنامه کیهان در واکنش به انتخاب معزی به عنوان معاون ارتباطات دفتر رییس جمهوری در یادداشتی این انتصاب را سوال برانگیز دانسته و اتهاماتی علیه وی مطرح کرده بود.  

کلمات کلیدی

نظرات

نظرات | 0 نظر

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.