زورگیر شمشیر به دست به دام افتاد

حوادث /
شناسه خبر: 508558

زورگیر شمشیر به دست اهواز با 16 فقره سرقت شناسایی و دستگیر شد.

دستبند پلیس اهواز بر دستان زورگیر شمشیر به دست

سرهنگ محسن دالوند فرمانده انتظامی اهوازاظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف توسط راکبین موتورسیکلت که در آن سارقان با تهدید شمشیر و به طرز وحشیانه‌ای به یک شهروند حمله و گوشی تلفن همراه وی را به سرقت بردندو به‌دنبال آن انتشار تصاویر این سرقت در فضای مجازی، بررسی موضوع و دستگیری سارق زورگیر، به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود ماموران کلانتری 27 موفق شدند با انجام اقدامات اطلاعاتی و کار آگاهی متهم اصلی این سرقت‌ها را که با در دست داشتن شمشیر اقدام به زورگیری از شهروندان می‌کرد شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی در یک اقدام عملیاتی طرح ریزی شده، درمخفیگاهش غافلگیر و دستگیر کنند.

دالوند در ادامه افزود: در بازرسی به عمل آمده از مخفیگاه این سارق شرور که دارای سوابق متعدد ارتکاب به جرم از جمله سرقت است چند تیغه شمشیر و قمه که به وسیله آن‌ها شهروندان را تهدید و از آنها سرقت می‌کرد و همچنین دو دستگاه موتورسیکلت و مقادیری اموال سرقتی کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم پس از شناسایی توسط مالباختگان ضمن اعتراف به جرم خود به 16 فقره سرقت به عنف و سرقت محتویات داخل خودرو در نقاط مختلف شهر اهواز اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز در پایان ضمن اشاره به تحویل متهم به مرجع قضایی و ادامه اقدامات جهت شناسایی و دستگیری همدست این سارق شرور، به احساس خرسندی و رضایتمندی شهروندان از این اقدام به موقع پلیس اشاره کرد و گفت: همکاری و تعامل دو سویه مردم و پلیس عامل بسیار مهم در رسیدن به امنیت پایدار است./ تسنیم

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.