رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد

رفع مشکلات اشتغال محرومان با راه اندازی وبسایت موکب اشتغال

اجتماعی /
شناسه خبر: 508303

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه این موکب همه را به یاد اربعین می اندازد، گفت: نامگذاری وبسایت اشتغال محرومان به عنوان موکب جرقه ای است که بابی در قالب پروژه ای باز شده و مردم وارد صحنه می شوند و هر جا که مردم حضور داشتند ما شکست ناپذیر شدیم.

به گزارش ایران آنلاین،  مرتضی بختیاری در مراسم رونمایی از وبسایت موکب اشتغال محرومان گفت: کارهای بزرگی را از مساجد شروع کردیم و حتی انقلاب نیز از مسجد آغاز شد و کارهای بزرگی را از کربلا شروع کردیم و با دست خالی قبل از انقلاب توانستیم نظام سلطه را سرنگون کنیم. کارهایی که به نام امام حسین و اربعین انجام می شود به برکت همین قداست ها رونق می گیرد که امیدواریم از طریق وبسایت موکب اربعین نیز با کمک و مشارکت مردم در جهت رفع نیاز اشتغال محرومان اقدامات بزرگی انجام دهد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه دغدغه امروزمقام معظم رهبری اشتغال است، گفت: امیدوارم با راه اندازی وبسایت موکب اشتغال بتوانیم در جهت ایجاد اشتغال برای محرومان مثمرثمر باشیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: رهبر معظم انقلاب از سال ۸۰ به بعد در چند نوبت  در خصوص اشتغال توصیه های موکدی داشتند و در همین زمینه عنوان کردند همانطور که در جنگ قرارگاه داشتیم برای حل معضل اشتغال نیز نیاز به قرارگاه است.

بختیاری با اشاره به اینکه این موکب همه را به یاد اربعین می اندازد، گفت: نامگذاری وبسایت اشتغال محرومان به عنوان موکب جرقه ای است که بابی در قالب پروژه ای باز شده و مردم وارد صحنه می شوند و هر جا که مردم حضور داشتند ما شکست ناپذیر شدیم.

وی گفت: دغدغه امروز مقام معظم رهبری بدون تعارف اشتغال است و در حکم بنده نیز توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات ذکر شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: امیدواریم بتوانیم برخی از مشکلات محرومان در حوزه اشتغال را برطرف کنیم.
 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.